Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäev, 31. jaanuar

Kell 13.30Euroopa Liidu asjade komisjoni ja väliskomisjoni avalik ühisistung Riigikogu konverentsisaalis, arutusel on Eesti seisukohad 4. veebruaril toimuval Euroopa Ülemkogu istungil, kutsutud peaminister Andrus Ansip, istungit on võimalik jälgida aadressil:http://live.riigikogu.ee/live
 
Teisipäev, 1. veebruar
 
Kell 12 – Riigikogu juhatuse liikmed osalevad Postimehe korraldataval Eesti arvamusliidrite lõunal (Olümpia hotellis).
 
Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Pärnumaal, kus ta külastab Pärnu Koidula Gümnaasiumit ning Tammiste hooldekodu.
 
Kolmapäev, 2. veebruar
 
Kell 12 – Riigikogu esimees Ene Ergma esineb Tartu rahu 91. aastapäeva tähistamise kõnekoosolekul sõnavõtuga (Vanemuise 35).        
 
Kell 19 – Riigikogu aseesimees Keit Pentus osaleb Tartu rahulepingu sõlmimise 91. aastapäevale pühendatud pidulikul kontserdil Estonia kontserdisaalis.
 
Neljapäev, 3. veebruar
 
Kell 17 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Rannu rahvaga Rannu Raamatukogus.
 
Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Muhus ja Saaremaal, kus toimuvad kohtumised Muhu ja Laimjala vallavalitsustes.
 
Reede, 4. veebruar
 
Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjoni istung, arutusel on Eesti seisukohad 6. – 7. veebruarini toimuval transpordiministrite mitteametlikul kohtumisel, kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.
 
Kell 10 – Riigikogu väliskomisjoni esimees Sven Mikser esineb ettekandega Suurbritannia Kaitseakadeemia kursusel osalejatele (Riigikogu konverentsisaalis).
 
Kell 11 – Riigikogu aseesimees Keit Pentus kohtub Eakate poliitika komisjoni (EPK) liikmetega. EPK on Sotsiaalministeeriumi poolt moodustatud ja alates 1997. aastast tegutsev kogu.
 
Kell 17 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Luunja inimestega Luunja kultuurimajas.
 
Jüri Ratas jätkab ringsõitu Pärnumaal, kus ta annab ühiskonnaõpetuse tunni Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumis ning külastab Jõõpre vanuritekodu.
 
*
 
Välislähetused:
 
29. jaanuarist – 3. veebruarini
 
NATO Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni liige Sven Mikser osaleb Ameerika Ühendriikides Washingtonis NATO PA kaitse- ja julgeolekukomitee väljasõiduistungil. Toimuvad kohtumised USA kaitseministeeriumis, välisministeeriumis.
 
31. jaanuarist – 1. veebruarini
 
Balti Assamblee eesti delegatsiooni juht Trivimi Velliste osaleb Belgias Brüsselis Läänemeremaade parlamentaarse konverentsi laiendatud alalise komitee istungil. Arutusel on Põhjadimensiooni, Euroopa Liidu Läänemere strateegia ja integreeritud merepoliitikaga seonduv.
 
31. jaanuarist – 3. veebruarini
Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas osaleb Saksamaal Hannoveris Eesti saatkonna, Alam-Saksi Liidumaa Euroopa Infokeskuse ning Hannover Tööstus- ja Kaubanduskoja korraldataval euroteemalisel kohtumisel, kus ta esineb ettekandega.
 
3. – 8. veebruar
 
Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni liikmed Evelyn Sepp ja Mari-Ann Kelam ning Eesti-Iisraeli parlamendirühma liikmed Mart Nutt ja Toomas Trapido osalevad Iisraelis Jeruusalemmas 2. EFI (European Friends of Israel) poliitikakonverentsil. Arutusel on Euroopa Liidu-Iisraeli suhted, Iisraeli-Palestiina rahuprotsess ja ühised strateegilised ohud.
 
 
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside