Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Ülevaade üritustest, kohtumistest ja välislähetustest.

Pühapäev, 28. märts

Eestisse saabub külaskäigule Aserbaidžaani parlamendi delegatsioon eesotsas alalise komisjoni esimehe Ali Husseinoviga. Pühapäeval, 28. märtsil on kohtumine välisminister Kristiina Ojulandiga. Esmaspäeval, 29. märtsil on kohtumised Ühiskondliku Leppe Sihtasutuse esindajatega, rahvastikuminister Paul-Eerik Rummoga, Riigikogu väliskomisjoni aseesimehe Enn Eesmaaga. Samuti on kohtumised nii Eesti-Aserbaidžaani kui ka Eesti-Türgi parlamendirühmade esindajatega. Teisipäeval, 30. märtsil on delegatsioonil kohtumised Baltikumi ja Skandinaavia Aserbaidžaanide Rahvusvahelise Keskuse esindajatega, Eesti Aserbaidžaani Kultuurikeskuse esindajatega jt kaasmaalaste organisatsioonide esindajatega.

Reede, 2. aprill

Kell 10.30 – Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Kadrioru lossis pidulikul lipuheiskamistseremoonial seoses Eesti liitumisega NATOga.

Kell 13.00 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Pärnu Sütevaka Gümnaasiumi õpilastega, kus räägib oma akadeemikukarjäärist ja tööst Riigikogu esimehena.

Kell 15.00 – Riigikogu aseesimees Toomas Savi peab tervituskõne NATOga liitumisele pühendatud pidulikul lipuheiskamistseremoonial Tartus Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuse esisel väljakul.

* * *

25. – 31. märts

Riigikogu liikmed, ENPA Eesti delegatsiooni liige Andres Herkel ja asendusliige Katrin Saks osalevad ENPA delegatsiooni vaatlejatena Gruusia parlamendivalimistel.

26. – 30. märts

Riigikogu liikmed, OSCE PA Eesti delegatsiooni asendusliikmed Toomas Alatalu ja Peeter Tulviste osalevad OSCE PA delegatsiooni vaatlejatena Gruusia parlamendivalimistel.

27. – 30. märts

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb EL-i liikmesriikide, liituvate riikide ja kandidaatriikide parlamentide ning Euroopa Parlamendi väliskomisjoni esimeeste kohtumisel Dublinis.

29. – 31. märts

Riigikogu aseesimees Toomas Savi on Strasbourgis Euroopa Parlamendi vaatlejana.

29. märts – 1. aprill

Riigikogu aseesimees Peeter Kreitzberg on Strasbourgis Euroopa Parlamendi vaatlejana.

29. märts – 1. aprill

Riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Sven Mikser, aseesimees Trivimi Velliste ja liikmed Tarmo Leinatamm, Maret Maripuu, Tiit Matsulevitš, Nelli Privalova ja Rein Randver osalevad vastuvisiidil Saksamaa Liidupäeva kaitsekomisjoni kutsel Hamburgis ja Berliinis.

30. märts

Riigikogu liige Siim Kallas osaleb Strasbourgis Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsiooni koosolekul.

1.- 3. aprill

Riigikogu liikmed, Balti Assamblee Eesti delegatsiooni juht Andres Taimla (2.-3. aprill) ja liikmed Toomas Alatalu, Väino Linde, Vladimir Velman ja Siiri Oviir (1.-2. aprill) osalevad Riias Balti Assamblee presiidiumi istungil ning Balti Assamblee julgeoleku- ja väliskomisjoni ning õiguskomisjoni ümarlaual, kus arutatakse Schengeni viisaruumi küsimusi.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside