Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäev, 29. aprill

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Saaremaal, kus ta annab ühiskonnaõpetuse tunni Leisi keskkoolis ja Saaremaa Ühisgümnaasiumis, külastab ASi Saaremaa Piimatööstus, Kase Puhkeküla ja Kuressaare päevakeskust.

Teisipäev, 30. aprill

Kell 14.30 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Eestisse visiidile saabuva Afganistani presidendi Hamid Karzai ja teda saatva delegatsiooniga.

Kell 19.15 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Eesti Rahva Muuseumi uue hoone nurgakivi panekul (Tartu).

Kolmapäev, 1. mai

Kell 10 – Laine Randjärve initsiatiivil toimub Pelgulinna sünnitusmajas Teeme ära 2013 talgupäev, kus Riigikogu aseesimees ka ise osaleb.

Reede, 3. mai

Kell 12 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas esineb IX Omavalitsusfoorumil ettekandega teemal „Korras teed on jätkusuutliku regionaalpoliitika eelduseks“ (Tallinna Tehnikaülikool).

Kell 15 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Eesti Võimlemisliidu üldkogul.

Kell 19Jüri Ratas kohtub TTÜ halduskultuuri konverentsist osavõtjatega Riigikogus.

 

Välislähetused

28. – 30. aprillini

Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Margus Tsahkna osaleb Iirimaal Dublinis Euroopa parlamendi ja Euroopa Liidu liikmesriikide parlamentide sotsiaal-, tööhõive- ning ettevõtlus- ja innovatsioonikomisjonide esimeeste kohtumisel. Arutusele tulevad noorte töötuse probleemid, Euroopa väike- ja keskmise suurusega ettevõtete potentsiaal, ettevõtluse soodustamine ning innovatsiooni rakendamine ettevõtluses.

28. aprillist – 2. maini

NATO Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni liige Mati Raidma osaleb Gruusias Tbilisis NATO PA 83. Rose-Rothi seminaril, mille teemaks on Lõuna-Kaukaasia: geopoliitika, Euro-Atlandi integratsioon ja kohalikud väljakutsed.

29. aprillist – 3. maini

Riigikogu Eesti-Georgia parlamendirühma esimees Andres Herkel ning liikmed Ester Tuiksoo ja Tiit Tammsaar on visiidil Gruusias Tbilisis. Toimuvad kohtumised parlamendis, arutusel on kahepoolsed parlamentaarsed suhted.

1. – 5. maini

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Euroopa Kosmoseagentuuri (ESA) delegatsiooni koosseisus Prantsuse Guajaanas ESA kosmodroomil aset leidva Eesti tudengisatelliidi Estcube-1 stardiga seotud üritustel.

1. – 6. maini

Riigikogu liikmed Liisa-Ly Pakosta ja Imre Sooäär osalevad Vabariigi Presidendi Toomas Hendrik Ilvese delegatsiooni koosseisus presidendi ametlikul visiidil Kanadas.

2. – 3. maini

Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Yana Toom osaleb Belgias Leuvenis sotsiaalinvesteeringute alasel konverentsil „Investeerimine, innovatsioon ja kaasamine“, mille korraldab Euroopa Komisjon koostöös Iirimaa kui Euroopa Liidu eesistujaga.

Riigikogu pressitalitus

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagasiside