Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Teisipäev, 28. veebruar

Kell 14 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi nõukogu koosolekul.

Reede, 2. märts

Kell 12 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Alo Mattiisenile pühendatud XVI muusikapäevade raames toimuva üleriigilise ansamblite konkursi avamisel. Laupäeval, 3. märtsil osaleb Randjärv ka konkursi lõpetamisel.

*

Välislähetused:

24. veebruarist – 2. märtsini

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson on Eesti seltsi kutsel Ameerika Ühendriikides Seattle’is ja Kanadas Vancouveris, kus ta osaleb Eesti Vabariigi 94. aastapäevale pühendatud üritustel. Riigikogu väliskomisjoni USA töövisiidi ettevalmistamisega seoses külastab Mihkelson ka Washingtoni. Washingtoni ülikoolis esineb Mihkelson kõnega.

26. – 29. veebruarini

Riigikogu esimees Ene Ergma ning liikmed Peep Aru, Kaia Iva, Jaan Õunapuu, Rainer Vakra ja Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul on Riigikogu esimehe ametlikul visiidil Horvaatias Zagrebis. Kavas on kohtumised Horvaatia presidendi Ivo Josipovići,  parlamendi esimehe Boris Šprem’i, parlamendi asespiikri Josip Leko, Teaduste Akadeemia presidendi Zvonko Kusić’i ning mitme parlamendikomitee liikmetega.

26. – 29. veebruarini

Balti Assamblee Eesti delegatsiooni asejuht Aadu Must osaleb Balti Assamblee presiidiumi väljasõiduistungil Belgias Brüsselis, kus kohtutakse Euroopa Parlamendi tööstus- ja energiakomitee esimehe Amalia Sartori, transpordi ja turismikomitee esimehe Brain Simpsoni ning põllumajanduse ja maaelu arengu komitee esimehe Paolo de Castroga, aga ka Balti riikidest valitud Europarlamendi liikmetega.

27. – 28. veebruarini

Riigikogu majanduskomisjoni esimees Arto Aas ning Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Taavi Rõivas osalevad Belgias Brüsselis Euroopa Parlamendi komiteede korraldataval rahvusparlamentide ja Europarlamendi liikmete majanduspoliitika koordinatsiooni teemalisel kohtumisel.

28. – 29. veebruarini

Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Taavi Rõivas osaleb Prantsusmaal Pariisis Prantsusmaa juhtivate meediaväljaannete korraldataval seminaril „Euro kriis/Euroopa leping: mida arvavad sellest EL viimase laienemise riigid“.

27. veebruarist – 9. märtsini

Riigikogu Eesti-USA parlamendirühma esimees Kadri Simson, aseesimees Imre Sooäär (26.02-11.03) ja liikmed Jüri Ratas, Annely Akkermann, Remo Holsmer, Kalvi Kõva, Indrek Saar ja Sven Sester on Ameerika Ühendriikides Washingtonis, Seattle’is ja Morgantownis, kus tutvutakse USA presidendi valimiste süsteemi praktilise poolega. Külastatakse ka West Virginia Ülikooli, kus kohtutakse ülikooli juhtkonna ning seal õppivate Eesti üliõpilastega.

29. veebruarist – 5. märtsini

Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni juht Andres Herkel (1. – 5. märtsini) ja liige Margus Hanson osalevad ENPA delegatsiooni koosseisus vaatlejatena Moskvas Venemaa presidendi valimistel. Muuhulgas kohtutakse ka presidendikandidaatide või nende esindajatega.

1. märts

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Taavi Rõivas on Soomes Helsingis, kus ta kohtub Soome Euroopa asjade ministri Alexander Stubbiga, samuti Eduskunta suure komisjoni ja Soome-Eesti parlaemndirühma liikmetega.

2. – 9. märtsini

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb Indias New Delhis ja Mumbais Eesti Arengufondi India visiidil. Toimuvad kohtumised India parlamendis, ministeeriumites, äriringkondades. Osaletakse ka hindikeelse „Kalevipoja“ esitlusel New Delhi raamatumessil.

Riigikogu pressitalitus

 

 

Tagasiside