Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäev, 26. märts 

Riigikaitsekomisjonis – kell 10: Balti riikide, Põhjamaade ja Poola parlamentide riigikaitsekomisjonide iga-aastane julgeoleku ja riigikaitsealane ühisistung ja foorum Riigikogu konverentsisaalis.

NB! Pärast hommikust sessiooni kell 12-12.15 on kohtumisel osalejad valmis vastama ajakirjanike küsimustele. 

Kell 13.15 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub UNHCR-i (ÜRO pagulaste ülemvoliniku ametkonna) Põhja-Balti regionaalesindaja Pia Prütz Phiriga

Teisipäev, 27. märts 

Kell 17.30 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Nukuteatri 60. sünnipäeva tähistamisel ja Eesti Teatriauhindade üleandmise tseremoonial.  

Reede, 30. märts 

Kell 18 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv külastab Klaasiklubi. 

Laupäev, 31. märts 

Kell 11 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb visioonikonverentsil “Tallinna arenguperspektiivid”  Riigikogu konverentsisaalis. 

***

Välislähetused: 

26. – 27. märtsini 

Riigikogu majanduskomisjoni liige Kalle Palling osaleb Taanis Kopenhaagenis kohtumisel teemal „Energiatõhusus tootmise, ehituse ja transpordivallas“. 

26. – 30. märtsini 

Riigikogu ENPA delegatsiooni liige Mailis Reps osaleb Ukrainas Kiievis ENPA monitooringukomitee raportöörina faktide kogumise missioonil. 

28. – 30. märtsini 

Riigikogu liikmed Kalle Laanet ja Urve Palo osalevad Belgias Brüsselis USA saatkonna korraldatud NATO – teemalises koolitusprogrammis. 

29. – 30. märtsini 

Riigikogu Balti Assamblee Eesti delegatsiooni liige Valeri Korb ja sotsiaalkomisjoni aseesimees Yana Toom osalevad Leedus BA sotsiaalkomisjoni töös. 

29. märtsist  – 6 . aprillini 

Riigikogu Parlamentidevahelise Liidu Eesti delegatsiooni juht Tõnis Kõiv, liikmed Erki Nool, Marika Tuus-Laul ja Jaan Õunapuu ning Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul (31.03.-6.04.) osalevad Ugandas Kampalas IPU 126. Assambleel ja ASGP konverentsil. Kesksed arutlusteemad on maailma poliitiline, majanduslik ja sotsiaalne olukord. Käsitletakse ka naiste ja laste tervishoiu kindlustamisega seotud probleeme. Kõne all on samuti rahu saavutamise ja julgeoleku tagamisega seotud küsimused Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas. 

30. märts – 1. aprillini 

Riigikogu NATO PA delegatsiooni liige Sven Mikser osaleb Sloveenias Ljubljanas NATO PA alalise komitee istungil. 

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside