Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäev, 24. august

Kell 15 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Austria välisministri Michael Spindeleggeriga.
 
Teisipäev, 25. august
 

Kell 10 – Riigikogu väliskomisjoni esimees Sven Mikser, riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma, Eesti-Georgia parlamendirühma esimees Andres Herkel ja aseesimees Silver Meikar kohtuvad Gruusia välisministri Gregory Vashadzega.

Kolmapäev, 26. august

Kell 13 – rahanduskomisjoni ja riigieelarve kontrolli komisjoni ühine väljasõiduistung Tartusse. Toimub kohtumine PRIA esindajatega teemal välisvahendite ja Euroopa Liidu struktuurivahendite kasutamine 2009. aastal ning sellega seotud probleemid. Osalema on kutsutud põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder.

Neljapäev, 27. august

Kell 9.30 riigikaitsekomisjoni erakorraline väljasõiduistung. Esmalt tehakse sissekanne kaastundeavalduste raamatusse kaitseministeeriumis. Seejärel suundutakse Kaitseväe peastaapi, kus kuulatakse informatsiooni Eesti kaitseväe üksuste osalemisest rahvusvahelistel missioonidel.

Kell 15.15 – Riigikogu väliskomisjoni ja Euroopa Liidu asjade komisjoni liikmed kohtuvad Eesti välisesinduste juhtidega (Riigikogu konverentsisaal). 

Reede, 28. august

Kell 11 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Slovakkia välisministri Miroslav Lajčákiga.

Laupäev, 29. august 

 

Kell 10 - Ene Ergma osaleb Afganistanis hukkunud kaitseväelaste Eerik Salmuse ja Raivis Kangi riiklikul ärasaatmistalitusel Kaarli kirikus.

Välislähetused

25.-27. august

Riigikogu esimees Ene Ergma ja Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul osalevad Norras Oslos NB8 riikide spiikrite konverentsil. Sellel arutatakse Põhja- ja Baltimaade koostööd välis- ja julgeolekupoliitika vallas, samuti Põhja- ja Baltimaade ning Euroopa Liidu parlamentaarset koostööd. 

29. august-2. september

Riigikogu Balti Assamblee Eesti delegatsiooni juht Trivimi Velliste, asejuht Mailis Reps ning liikmed Tatjana Muravjova ja Mart Jüssi osalevad Taanis Läänemeremaade 18. parlamentaarsel konverentsil. Lahatakse koostööd Läänemere piirkonnas, merenduse julgeolekut ning uusi julgeolekuohte.

Riigikogu pressitalitus

 

 

 

Tagasiside