Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Ülevaade sündmustest ja välislähetustest.

Esmaspäev, 21. juuni

Kell 11

Riigikogu aseesimees Toomas Savi avab koos Leedu peaminister Algirdas Brazauskas`ega Toompea lossi kunstisaalis Leedu kunstnike Sofija VeiverytÄ— , Marius Liugaila ja ŽivilÄ— LiugailaitÄ— ühisnäituse.

Teisipäev, 22. juuni

Kell 19.30

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Kaitseväe juhataja viitseadmiral Tarmo Kõutsi vastuvõtul (Rakvere linnuses)

Kell 23.30

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb võidutule süütamise tseremoonial muistsel Pahnimäe linnamäel.

Kolmapäev, 23 juuni

Kell 9

Riigikogu esimees Ene Ergma asetab pärja Rakvere Vabadussõja Mälestussambale.

Kell 10

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb jumalateenistusel Rakvere Kolmainu kirikus.

Kell 11.30

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Kaitseliidu paraadil Rakvere Keskväljakul.

Kell 13

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Lääne-Viru maavanema kt Riina Kapteini ja Rakvere linnapea Andres Jaadla vastuvõtul (Rakvere Spordihoones).

Reede, 25. juuni

Kell 12

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb konverentsi "Eesti kultuur ja keel maailmas, II" avamisel (Tartu Ülikooli aulas) ning teemaploki "Eesti keel ja Euroopa Liit" arutelul (kell 17.-18.30 TÜ keemia ringauditooriumis).

***

19. – 22. juuni

Riigikogu esimees Ene Ergma ja Riigikogu liige Ela Tomson osalevad Põhjamaade ja Läänemeremaade parlamendisaadikute ning Gröönimaa, Fääri saarte ja Ahvenamaa parlamendisaadikute kohtumisel Kieli Nädala raames Saksamaa Liitvabariigis.

19.- 25. juuni

ENPA Riigikogu delegatsiooni juht Marko Mihkelson osaleb 20. – 24 juunini, liige Andres Herkel 19.- 25. juunini ning liige Sergei Ivanov ning asendusliikmed Mart Opmann ja Katrin Saks 20.- 25. juunini Strasbourgis toimuval ENPA 2004. aasta istungjärgu III osaistungi töös.

25. – 28. juuni

Riigikogu Balti Assamblee Eesti delegatsiooni juht Andres Taimla osaleb Brüsselis Beneluxi Parlamentidevahelise Konsultatiivnõukogu istungjärgu töös ja Balti Assamblee presiidiumi istungil.

26. juuni – 4. juuli

NATO PA Riigikogu delegatsiooni liige Toomas Tein osaleb Washingtonis ja San Diegos NATO PA majandus- ja julgeolekukomitee töös.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside