Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

5. – 6. juuli 

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ning liikmed Jevgeni Ossinovski, Vladimir Velman ja asendusliige Mati Raidma osalevad Lõuna-Eestis ja Pihkvas kahepäevasel kohtumisel Vene Föderatsiooninõukogu väliskomisjoniga, mida juhib komisjoni esimees Mihhail Margelov. Neljapäeval, 5. juulil arutatakse Pühajärvel piiriülest koostööd ning kahepoolseid parlamentaarseid suhteid, külastatakse Barclay de Tolly mausoleumi Jõgevestel, viibitakse Kuperjanovi pataljonis ning Koidula piirijaamas. Reedel kohtutakse Pihkvas. 

Reede, 6. juuli 

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 7.-8. juulil toimuval mitteametlikul EL keskkonnanõukogu kohtumisel. Kutsutud keskkonnaminister Keit Pentus; Eesti seisukohad 9. juulil toimuval eurogrupi kohtumisel ja 10. juulil toimuval majandus- ja rahandusküsimuste nõukogu (ECOFIN) istungil. Kutsutud rahandusminister Jürgen Ligi; informatsioon ja seisukohad Portugali finantsabi programmi neljanda ülevaatuse ja vastastikkuse mõistmise memorandumi muudatuste kohta. 

Välislähetused: 

1. – 3. juuli 

Riigikogu Eesti-Belgia parlamendirühma esimees Andres Herkel, liikmed Maret Maripuu, Heljo Pikhof ja Ester Tuiksoo osalevad Brüsselis Flandria parlamendi esimehe kutsel kohtumistel sealses parlamendis ning Gentis ja Antverpenis. 

3. – 10. juuli 

Riigikogu OSCE PA delegatsiooni juht Väino Linde, liikmed Olga Sõtnik ja Juku-Kalle Raid osalevad Monacos OSCE PA 21. istungjärgu töös. Kõne all on konfliktide ennetamine ja demokraatlike protsesside toetamine. 

5. – 6. juuli 

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson, liikmed Jevgeni Ossinovski ja Vladimir Velman ning asendusliige Mati Raidma on Pihkvas kohtumistel Venemaa Föderatsiooninõukogu väliskomisjoniga. 

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside