Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu I istungjärgu 2. töönädal

Esmaspäev, 16. aprill

Kell 15 toimub vaba mikrofon, mis kestab kuni Riigikogu liikmete kõnesoovide ammendumiseni.

Kohtumised:

Kell 16 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub siseminister Jüri Pihliga.

Teisipäev, 17. aprill

Kohtumised:

Kell 11.30 – Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland kohtub Eestis seminaril viibivate Euroopa Komisjoni ametnikega, kellele ta annab ülevaate Eesti valitsemise süsteemist ning riigisisesest Euroopa Liidu küsimuste koordinatsioonist.

Kolmapäev, 18. aprill

Kell 13 algab infotund, kus Riigikogu liikmete küsimustele vastavad Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi, majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ning põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder.

Kohtumised:

Kell 12Ene Ergma kohtub Austria suursaadiku Angelika Saupe-Berchtold’iga.

Kell 14.30 – Riigikogu liikmed Raivo Järvi ja Enn Eesmaa kohtuvad India suursaadiku Pradeep Sing’iga.

Kell 16Ene Ergma kohtub majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsiga.

Neljapäev, 19. aprill

Kohtumised:

Kell 10.15 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Eestis visiidil viibiva Bundestagi asespiikri Susanne Kastner’iga. Saksamaa parlamendi asespiikriga kohtuvad ka Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland (annab õhtusöögi) ja Riigikogu liige Sven Mikser (kell 11).

*       *       *

Välislähetused:

14. – 20. aprillini

Riigikogu liikmed Andres Herkel ja Marko Mihkelson (osaleb 14.–19. apr.) osalevad Prantsusmaal Strasbourgis Euroopa Nõukogu 2007. aasta istungjärgu kevadistungil. Arutusel on poliitiliste parteide tegevusega seonduv, inimõiguste ja demokraatia olukord Euroopas, Euroopa Nõukogu ja Euroopa Liidu vahelised suhted, aga ka ravimite kvaliteediga seotud probleemid jpm.

16. – 17. aprillini

Riigikogu liige Vladimir Velman osaleb Taanis Bornholmis Läänemeremaade parlamentaarse konverentsi Läänemere eutroofsuse küsimustega tegeleva töörühma jätkuseminaril.

Riigikogu pressitalitus

 

 

 

 

Tagasiside