Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäev, 13. august

Kell 11, Riigikogu erakorraline istungjärk. Esimesel lugemisel on päevakorras Eestimaa Roheliste fraktsiooni esitatud otsuse eelnõu kütuste- ja energiamajanduse oluliste strateegiliste suundade väljatöötamiseks vajalike tegevuste käivitamine (85OE). Samuti on esimesel lugemisel Eestimaa Roheliste fraktsiooni esitatud otsuse eelnõu Riigikogu probleemkomisjoni moodustamine kütuste- ja energiamajanduse oluliste strateegiliste suundade väljatöötamiseks ((86OE).

Juhul kui eelnõude esimene lugemine lõpetatakse on samal päeval kell 16 Riigikogu teisel erakorralisel istungjärgul kavas eelnõude teine lugemine. 

Kolmapäev, 15. august

Kell 16, Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Neeme Järvi raamatu esitlusel.

Neljapäev, 16. august

Kell 12.30, Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Eestis töövisiidil viibiva Euroopa Parlamendi presidendi Hans-Gert Pötteringiga. Kohtumisel osalevad ka Riigikogu aseesimehed Kristiina Ojuland ja Jüri Ratas, Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Marko Mihkelson ja väliskomisjoni esimees Sven Mikser. Pötteringiga kohtub ka Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni esimees Mart Laar.

Kell 14 osaleb Ene Ergma Sihtasutuse Archimedes 10-aastapäeva vastuvõtul Tallinna Botaanikaaias.

Reede, 17. august

Kell 14, Ene Ergma võtab osa Nõo spordihoone avamisest. Kell 17 osaleb ta külaliikumise Kodukant Maapäeval Kuremaal.

Laupäev, 18. august

Kell 10, Ene Ergma osaleb Kalevipoja Kala- ja veefestivalil Mustvees.

Välislähetused:

13.-20. augustini

Riigikogu OSCE PA Eesti delegatsiooni esimees Paul-Eerik Rummo ning liikmed Mart Nutt ja Toivo Tootsen, samuti asendusliikmed Jaanus Marrandi ja Heljo Pikhof osalevad Kasahstani Vabariigis 18. augustil toimuvate parlamendivalimiste vaatlemisel. Valimiste vaatlemisel osalevad samuti Eesti-Kasahstani parlamendirühma liikmed Eldar Efendijev ja Evelyn Sepp (22. augustini).

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside