Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson alustab koos oma Läti ja Leedu kolleegiga ühisvisiiti Ameerika Ühendriikides Los Angeleses, et rääkida Venemaa agressioonisõja mõjudest Ukrainas ning rõhutada Ukraina edasise toetamise olulisust.

Reedel kohtuvad Mihkelson ja Läti parlamendi väliskomisjoni esimees Rihards Kols Los Angelese abilinnapea Erin Bromaghimiga, külastavad Lõuna-California Ülikooli ja majandusarengu keskust ning osalevad kahel paneelarutelul, kus räägivad Venemaa agressioonisõja hinnast Ukrainas ja selle laiematest mõjudest maailma julgeolekuolukorrale.

Laupäeval liitub Mihkelsoni ja Kolsiga ka Leedu parlamendi väliskomisjoni esimees Žygimantas Pavilionis. Komisjonide esimeestel on kahe päeva jooksul plaanis mitmeid kohtumisi Kongressi liikmetega, et kutsuda Kongressi juba sel nädalavahetusel vastu võtma Ukraina abipaketti. Samuti kohtuvad nad Ukraina kogukonnaga Los Angeleses ja esinevad Balti Ameerika Vabaduse Liidu aastabanketil.

Ameerika Ühendriikidest suunduvad Balti väliskomisjonide esimehed Saksamaale, kus neil on järgmise nädala kolmapäeval ja neljapäeval kohtumised Berliinis.

Riigikogu pressiteenistus
Karin Kangro
631 6356, 520 0323
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside