Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäeval 09.12.2013 arutab põhiseaduskomisjon kolme eelnõu.

Esiteks valmistab põhiseaduskomisjon esimeseks lugemiseks ette Vabariigi Valitsuse algatatud isikut tõendavate dokumentide seaduse, riigilõivuseaduse ja riigipiiri seaduse muutmise seaduse eelnõu (550 SE). Eelnõu vastutav ametnik on Karin Tuulik (Karin.Tuulik@riigikogu.ee, 631 6439). Vastutav Riigikogu liige määratakse esimese lugemise käigus.

Teiseks valmistab komisjon esimeseks lugemiseks ette põhiseaduskomisjoni algatatud märgukirjale ja selgitustaotlusele vastamise seaduse ning Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse muutmise seaduse eelnõu (518 SE). Eelnõu vastutav ametnik on Karin Tuulik ja vastutav Riigikogu liige määratakse esimese lugemise käigus. Istungile on kutsutud Vabariigi Valitsuse esindajad, kes tutvustavad Vabariigi Valitsuse arvamust eelnõu kohta.

Komandaks jätkab komisjon põhiseaduskomisjoni algatatud erakonnaseaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (439 SE) teise lugemise arutelu. Eelnõu vastutav ametnik on Erle Enneveer (erle.enneveer@riigikogu.ee, 631 6440) ja vastutav Riigikogu liige on põhiseaduskomisjoni esimees Rait Maruste (Rait.Maruste@riigikogu.ee, 631 6615).

Teisipäeval 10.12.2013 osaleb põhiseaduskomisjon Eesti Inimõiguste Instituudi aastakonverentsil 2013 “Inimõigused ja ühinemisvabadus”.

 

Tagasiside