Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Õiguskomisjoni 10.09.2012 päevakorras on kolme eelnõu ettevalmistamine esimeseks lugemiseks. Menetletakse Vabariigi valitsuse algatatud võlaõigusseaduse muutmise seaduse eelnõu (266 SE), Vabariigi Valitsuse algatatud äriseadustiku ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (258 SE) ning Vabariigi Valitsuse algatatud vangistusseaduse, kriminaalhooldusseaduse ja karistusseadustiku muutmise seaduse eelnõu (264 SE).

Eelnõude sisu ja eesmärke tutvustab komisjonile justiitsminister Kristen Michal. Istungile on kutsutud ka justiitsministeeriumi eraõiguse talituse juhataja Indrek Niklus ja nõunik Kristiina Koll (eelnõu (266 SE) juurde), samuti justiitsministeeriumi õigusloome ja arenduse talituse nõunikud Berit Loog, Piret Saartee ja Kristi Uibo (eelnõu (258 SE) juurde) ning justiitsministeeriumi karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik Einar Hillep (eelnõu (264 SE) juurde) 

Eelnõude (266 SE) ja (258 SE) vastutav ametnik on Linnar Liivamägi ([email protected], tel 631 6457) ja eelnõu (264 SE) vastutav ametnik on Carina Rikart ([email protected], tel 631 6455). Vastutav riigikogu liige määratakse eelnõule esimese lugemise ettevalmistamise käigus.

 

Tagasiside