Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäeval (06. 02.12) ja neljapäeval (09.02.12 ) valmistab õiguskomisjon ette teiseks lugemiseks Vabariigi Valitsuse algatatud karistusseadustiku ja sellega seonduvate seaduste muutmise seaduse eelnõu (140 SE).

Aruteludes osalevad justiitsministeeriumi, Riigikohtu ning prokuratuuri esindajad, samuti MTÜ Eluliini, Eesti Naisteühenduste Ümarlaua, Eesti Naiste Varjupaikade Liidu ning sotsiaalministeeriumi esindajad. Esmaspäeval valmistatakse teiseks lugemiseks ette ka Vabariigi Valitsuse algatatud Riigikogu otsust “Riikliku VEB Fondi sertifikaatidega tagatud nõuete hüvitamine” (130 OE). 

Eelnõude (140 SE) ja (130 OE) esimene lugemine toimus Riigikogu täiskogus 11.01.2012 ning esimese lugemise stenogrammiga on võimalik tutvuda siit
 

Neljapäeval 09.02.12 toimub Eesti Ametiühingute Keskliidu esimehe Harri Taliga kutsel õiguskomisjoni ja sotsiaalkomisjoni kohtumine EAKL esindajatega, kus arutlusele tulevad olulisemad probleemid nii kollektiivsete kui ka individuaalsete töösuhete regulatsioonis, mis enim häirivad igapäevast tööelu.

Tagasiside