Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäeval (03.12.12) valmistab õiguskomisjon teiseks lugemiseks ette Vabariigi Valitsuse algatatud täitemenetluse seadustiku ja kohtutäituri seaduse muutmise seaduse eelnõu (309 SE) ning esimeseks lugemiseks Eesti Reformierakonna fraktsiooni ja Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni algatatud politsei ja piirivalve seaduse muutmise seaduse eelnõu (326 SE).

Eelnõu (309 SE) menetlusest võtavad osa ka  justiitsministeeriumi justiitshalduspoliitika osakonna järelevalve ja õigusteeninduse talituse juhataja Hettel Varik ja nõunik Berit Blös, infosüsteemide ja tööprotsesside talituse nõunik Elen Kraavik,  Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja juhatuse aseesimees ja kohtutäiturite ametikogu liige Mati Kadak, Kohtutäiturite ametikogu juhatuse esimees Janek Pool, Oksjoni korralduse OÜ tegevjuht Sven Tiirusson ja tarkvara arendaja Jesper Saron. Eelnõu (309 SE) vastutav riigikogu liige on Marko Pomerants ([email protected], tel 631 6452) ja vastutav ametnik Linnar Liivamägi ([email protected], 631 6457).

Eelnõu (326 SE) menetluse juurde on kutsutud siseministeeriumi personalipoliitika osakonna nõunik Riina Maat ja õigusnõunik Heli Vallisaar ning sotsiaalministeeriumi sotsiaalkindlustuse osakonna peaspetsialist Mare Jõeorg. Eelnõu (326 SE) vastutav riigikogu liige määratakse esimese lugemise ettevalmistamise käigus ning vastutav ametnik on Raini Laide ([email protected], 631 6450).

Tagasiside