Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu


Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas tutvustab Saksamaal Hannoveris ja Düsseldorfis Eesti ettevõtluskeskkonda ning majandus- ja rahanduspoliitikat. Mõlemad esinemised toimuvad konverentsidel, mille keskmes on Eesti üleminek eurole.


1. veebruaril esineb Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas ettekandega Hannoveris EV Suursaatkonna, Alam-Saksi liidumaa Euroopa Informatsioonikeskuse ja Hannoveri Tööstus- ja Kaubanduskoja poolt korraldataval euroteemalisel konverentsil, mille keskmes on Eesti majandus- ning rahanduspoliitika.

Klaas kohtub ka  Alam-Saksimaa asepeaministri ja majandusministri Jürgen Bodega ning Norddeutsehe Landesbank juhatuse esimehe dr Gunter Dunkeliga.

2. veebruaril esineb Urmas Klaas Eesti saatkonna ja Nordrhein-Westfalen liidumaa Eesti aukonsuli Horst-Werner Maier-Hunke poolt korraldataval euroteemalisel konverentsil Düsseldorfis.

Urmas Klaasi sõnul on Eesti äratanud Saksamaal tähelepanu riigina, kus riigirahandus on korras, riigivõlg Euroopa üks väiksemaid, majandus kasvab ning riik läks edukalt üle eurole. „Eesti on hea võimalus Saksamaa ettevõtjatele, nende investeeringud on siia oodatud,“ ütles Klaas.

 

 

Tagasiside