Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu


Reedel, 15. augustil kell 11 ruumis L-333 koguneb erakorraliselt Venemaa sanktsioonide mõju arutama Riigikogu majanduskomisjon. Majanduskomisjon soovib saada valitsuselt ja ettevõtjatelt ülevaadet, kuidas on sanktsioonid mõjutamas Eesti toiduainetetööstust ja põllumajandussektorit.

„Kuigi Venemaaga äri ajamine on alati olnud seotud suurte riskidega, on üleöö kehtestatud piirangutel kindlasti märkimisväärne mõju majandustegevusele. Koos ettevõtjate ja valitsusliikmetega soovime arutada võimalike arengustsenaariume ja lahendusi tekkinud olukorrale,“ ütles Riigikogu majanduskomisjoni esimees Arto Aas.

„Pikaajaliselt on riskide hajutamise üheks parimaks võimaluseks toodete turustamine võimalikult erinevatel turgudel,“ lisas Aas ka tulevikku vaatava lahenduse.

Reedel kogunevad Riigikogu majanduskomisjoni arutelule väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling, põllumajandusminister Ivari Padar, Välisministeeriumi poliitikaküsimuste asekantsler Kyllike Sillaste-Ellingu, Eesti Kalurite Liidu juhatuse esimees Mart Undrest ja Eesti Piimaliidu juhatuse esimees Jaanus Murakas.

 

Martin Vallimäe, 631 6356; 53306009
[email protected]
12.08.2014

Tagasiside