Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu1. Vabariigi Valitsuse algatatud maagaasiseaduse ja kaugkütteseaduse muutmise seaduse eelnõu (426 SE) arutelu 1. lugemisele saatmiseks.

2.  Vabariigi Valitsuse algatatud tehnilise normi ja standardi seaduse ning halduskoostöö seaduse muutmise seaduse eelnõu (415 SE) arutelu 1. lugemisele saatmiseks.

3. Vabariigi Valitsuse algatatud ehitusseaduse muutmise seaduse eelnõu (389 SE) arutelu 2. lugemisele saatmiseks.

4.  Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi, teatavate ohtlike ainete kasutamise piiramise kohta elektri- ja elektroonikaseadmetes, eelnõu ja Vabariigi Valitsuse seisukohtade arutelu ning arvamuse esitamine ELAK-le. 

5. Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi, elektri- ja elektroonikaseadmete romude kohta, eelnõu ja Vabariigi Valitsuse seisukohtade arutelu ning arvamuse esitamine ELAK-le. 

6. Komisjoni rohelise raamatu "Territoriaalse mitmekesisuse muutmine Euroopa tugevaks küljeks” ja Vabariigi Valitsuse seisukohtade arutelu ning arvamuse esitamine ELAK-le. 

7. Riigivara tasuta võõrandamine HTM-lt Tartu Ülikoolile. 

8. Riigivara tasuta võõrandamine HTM-lt Suure- Jaani vallale.

9. Riigivara tasuta võõrandamine Keskkonnaministeeriumilt Saku vallale.

10. Riigivara tasuta võõrandamine Siseministeeriumilt Tallinna linnale.

11. Riigivara tasuta võõrandamine Ida –Viru Maavalitsuselt Lüganuse vallale.

12. Riigivara tasuta võõrandamine Ida –Viru Maavalitsuselt Narva-Jõesuu linnale.

13. Organisatsioonilised küsimused.
13.1 Vabariigi Valitsuse algatatud raamatupidamise seaduse muutmise seaduse eelnõule (373 SE)  3. lugemise uue kuupäeva määramine ja 3. lugemise teksti ülevaatamine.
13.2  Erakond Eestimaa Rohelised fraktsiooni algatatud planeerimisseaduse muutmise seaduse eelnõule (345 SE) 3. lugemise uue kuupäeva määramine.
13.3  Vabariigi Valitsuse algatatud planeerimisseaduse ja sellest tulenevalt teiste seaduste muutmise seaduse eenõule (410 SE) 1. lugemise ja muudatusettepanekute tähtaja uue kuupäeva määramine.  

 

 

Tagasiside