Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu


Majanduskomisjon korraldab kolmapäeval, 29. augustil kell 11.00-13.00 avaliku istungi "Eesti teedeehituse korraldus ja teede kvaliteet".

Nimetatud teema kuulub majanduskomisjoni töövaldkonda ning sihiks on  välja selgitada, kuidas olemasolevaid ressursse paremini kasutada. Muuhulgas saada ülevaade maanteeameti tööplaanidest ja arengusuundadest, kuulata teedeehitajate seisukohti ning ettepanekuid. Samuti rääkida teede projekteerimise, ehituskvaliteedi ja järelevalvega seotud probleemidest ning tutvuda uuringutes tehtud ettepanekutega teede kvaliteedi ning kohalike materjalide kasutamise osas.

Avalikku istungit juhatab majanduskomisjoni esimees Arto Aas ja teemasse sissejuhatuseks antakse sõna Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi kantslerile Marika Priskele.
Ettekannetega on palutud esinema:
   Aivo Adamson, Maanteeameti peadirektor
   Sven Pertens , Eesti Asfaldiliidu juhatuse esimees ja Lemminkäinen Eesti AS juhatuse esimees
   Ilmar Jõgi,  AS Teede Tehnokeskus juhatuse esimees
   Sven Sillamäe, Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusteaduskonna lektor

Ettekannetele järgnevad  küsimused, vastused ja arutelu.

Üritus toimub Riigikogu konverentsisaalis aadressil Lossi plats 1a, Tallinn. Kuna tegemist on avaliku istungiga, siis kuulajatena on võimalik osaleda ka teemast huvitatud isikutel ja huvigruppidel. Riigikogu hoonesse sisenemiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument ning läbitakse turvakontroll. Vestibüüli tullakse teile vastu ja juhatatakse konverentsisaali.


Istungit saab jälgida ka veebiülekandena 29. augustil alates 11.00 aadressil: http://live.riigikogu.ee/live
 

Teele Taklaja, tel. 631 6431
Majanduskomisjoni konsultant

 

Tagasiside