Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Esmaspäev,  22. november
1. Euroopa Parlamendi ja Nõukogu otsuse, millega luuakse esimene raadiospektripoliitika programm, Eesti seisukohtade arutelu ning arvamuse andmine Euroopa Liidu asjade komisjonile.
2. Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määruse Euroopa Võrgu- ja Infoturbeameti (ENISA) kohta, Eesti seisukohtade arutelu ning arvamuse andmine Euroopa Liidu asjade komisjonile.
3. Vabariigi Valitsuse algatatud kemikaaliseaduse, saastuse kompleksse vältimise ja kontrollimise seaduse, päästeseaduse ning riigilõivuseaduse muutmise  seaduse eelnõu (817 SE) arutelu 2. lugemisele saatmiseks.
4. Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse lõhkeainete lähteainete turustamise ja kasutamise kohta eelnõu suhtes, Eesti seisukohtade arutelu ning arvamuse andmine Euroopa Liidu asjade komisjonile.
5. Liiklusseaduse muutmise seaduse algatamine.
6. Organisatsioonilised küsimused.
  
 
Teisipäev, 23. november
 ____
  
Neljapäev, 25. november
1. Majanduskomisjoni algatatud hasartmänguseaduse § 111 muutmise seaduse eelnõu (857 SE) arutelu 2. lugemisele saatmiseks.
2. Euroopa Parlamendi ja Nõukogu otsuse, mis käsitleb Galileo programmil põhineva satelliitraadionavigatsioonisüsteemi kaudu pakutava avalikule reguleeritud teenusele juurdepääsu võimaldamise korda kohta, Eesti seisukohtade arutelu ning arvamuse andmine Euroopa Liidu asjade komisjonile. 
3. Organisatsioonilised küsimused.
 
 
 

Tagasiside