Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Teisipäeval, 13.02.2018 kell 14.00 tutvustavad  OECD Kaubanduse- ja Põllumajanduse Direktoraadi direktor Ken Ash ning põllumajandus- ja kaubanduspoliitikate osakonna vanemökonomist Catherine Moreddu Riigikogu konverentsisaalis Riigikogu liikmetele ning sektori asutuste ja organisatsioonide esindajatele Eesti põllumajandusvaldkonna innovatsioonipoliitika analüüsi. Omapoolse kommentaari annab Eesti raporti retsensent Carla Boonstra.

OECD analüüs kaardistab Eesti põllumajanduse ja toidusektori põhijooned ning teeb ettepanekuid erinevate siseriiklike poliitikate kujundamiseks. Analüüs valmis 2017. aasta lõpus ja avalikustatakse 13.02.2018 OECD kodulehel.

Ajakava

14.00   Avasõnad. Riigikogu maaelukomisjoni esimees Aivar Kokk. Maaeluminister Tarmo Tamm
14.15   OECD Kaubanduse ja Põllumajanduse Direktoraadi direktor Ken Ash
14.30   OECD Kaubanduse ja Põllumajanduse Direktoraadi põllumajandus- ja kaubanduspoliitikate osakonna vanemökonomist Catherine Moreddu  
14.45   Hollandi Põllumajanduse, Looduse ja Toidukvaliteedi Ministeeriumi põllumajandusökonoomika ja toiduga kindlustatuse poliitikate koordinaator Carla Boonstra  (OECD Hollandi innovatsiooniraporti koordinaator ja Eesti raporti retsensent)

Ürituse töökeeled on eesti ja inglise, toimub sünkroontõlge.

OECD analüüsi tutvustuse korraldab maaelukomisjon koostöös Maaeluministeeriumiga.

Lisainfo: Merle Kruusimägi (tel 631 6501; e-post [email protected])

Tagasiside