Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Maaelukomisjon korraldab teisipäeval, 11. juunil algusega kell 13 avaliku istungi teemal „Eesti maaelu arengukava 2014-2020“.
Kohtade arv on küll piiratud, kuid veel on võimalus istungil osalemiseks registreeruda. Oma soovist palume teada anda hiljemalt esmaspäeva, 10. juuni pärastlõunaks meiliaadressil maaelu.ametnik@riigikogu.ee või telefonil 631 6501.
Istungit on hiljem võimalik ka järelkuulata maaelukomisjoni kodulehel http://www.riigikogu.ee/index.php?id=169303.

MAK 2014-2020 ettevalmistava juhtkomisjoni pingsa töö tulemusena on valminud järgmise finantsperioodi Eesti maaelu arengukava. Nüüdseks on juhtkomisjon esitanud kava kooskõlastamiseks ministeeriumidele ja sotsiaalpartneritele. Maaelukomisjoni avaliku istungi eesmärk on saada ülevaade valdkonna erinevate liitude ja ühenduste seisukohtadest ning probleemidest seoses uue MAKiga.
Istungil osalevad ettekannetega Põllumajandusministeeriumi, Põllumajandus-Kaubanduskoja, Põllumeeste Keskliidu, Talupidajate Keskliidu, LEADER Foorumi, Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni EVEA, Keskkonnaühenduste Koja ja mahetootjate esindajad. Ettekannetele järgneb arutelu.

Lisainfo: komisjoni nõunik Merle Kruusimägi (tel 631 6501, Merle.Kruusimagi@riigikogu.ee)

Tagasiside