Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjon arutas oma tänasel istungil taimede paljundamise ja sordikaitse seaduse muutmise seaduse eelnõu (93 SE) ning Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seaduse ja halduskoostöö seaduse muutmise seaduse eelnõu (72 SE).

Istungil osalesid eelnõude algataja esindajatena Põllumajandusministeeriumi asekantsler Toivo Nõvandi, põllumajandusturu korraldamise osakonna juhataja Mai Talvik, maaelu arengu osakonna juhataja Henno Nurmsalu ning kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna nõunik Taavi Kand.
Eelnõule 93 SE muudatusettepanekuid ei olnud, komisjon otsustas saata eelnõu Riigikogu täiskogule teiseks lugemiseks 19. oktoobril ettepanekuga teine lugemine lõpetada.
Eelnõule 72 SE oli koostöös Põllumajandusministeeriumi spetsialistidega ette valmistatud 8 ettepanekut, mida ministeeriumi esindajad komisjonile tutvustasid. Ettepanekutega täpsustatakse mõningaid eelnõu sätteid, mingeid sisulisi muudatusi ei tehtud. Kõik ettepanekud kiideti heaks ning ka eelnõu 72 SE saadeti täiskogule teiseks lugemiseks 19. oktoobril ettepanekuga teine lugemine lõpetada.

Tagasiside