Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

1. Välisõhu kaitse seaduse ja sellega seotud teiste seaduste muutmise seaduse eelnõule (104 SE) esitatud muudatusettepanekud. Eelnõule oli kolm muudatusettepanekut esitanud Riigikogu liige Jaanus Tamkivi. Ettepanekuid toetas ka Keskkonnaministeerium, kelle seisukohta esindas kliima- ja kiirgusosakonna juhataja Meelis Münt. Komisjon otsustas muudatusettepanekuid arvestada täielukult,  konsensusega ja saatis eelnõu teisele lugemisele 22.11.2011.

2. Euroopa Komisjoni 2014-2020 Euroopa Liidu finantsraamistik ning ühise strateegilise raamistiku fondide üldmääruse ja ühtekuuluvuspoliitika fondide määruste eelnõud, et anda arvamus keskkonna- ja kliimameetmete osas Euroopa Liidu asjade komisjonile
Eelnõude kohta andsid selgitusi Keskkonnaministeeriumi välisfinantseerimise osakonna juhataja ülesannetes Ülle-Triin Enden ja nõunik Triin Reisner.
Kõnesolevas dokumentide paketis püütakse koondada ühised üldised põhimõtted ja ideed keskkonna- ja kliimameetmete kohta, millised rakenduksid kõikides eluvaldkondades.
Keskkonnakomisjon otsustas nõustuda Euroopa Komisjoni 2014-2020 Euroopa Liidu finantsraamistiku ning ühise strateegilise raamistiku fondide üldmääruse ja ühtekuuluvuspoliitika fondide määruste eelnõudega keskkonna- ja kliimameetmete osas ning toetada Vabariigi Valitsuse antud juhiseid Eesti esindajatele nimetatud teemadega seotud aruteludel.
Tagasiside