Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Keskkonnakomisjoni 26.02.13 istungil kuulati Eesti Keemiatööstuse Liidu ja Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooni saadetud ettepanekuid ja märkusi tööstusheite seaduse eelnõule (345 SE).

Ettepanekute arvestamise või mittearvestamise põhjuseid selgitasid Keskkonnaministeeriumi asekantsleri kt Ado Lõhmus ja keskkonnakorralduse osakonna nõunik Jüri Truusa. Arutelu tulemusena nõustus Keskkonnaministeerium, et eelnõu teksti saab veel täpsustada. Üldiselt tõdesid ettevõtjate esindajad, et eelnõu on valminud tihedas koostöös ja Keskkonnaministeerium on eelnõu koostamisel juba arvestanud paljusid ettevõtjate soove.

Samal istungil valis keskkonnakomisjon Riigimetsa Majandamise Keskuse nõukogu uue liikme kandidaadi, seoses Tõnis Lukase volituste lõppemisega. Salajaste isikuvalimiste käigus 6 häält saanud Jaanus Tamkivi kanti Riigikogu otsuse „Riigimetsa Majandamise Keskuse nõukogu liikme nimetamine” eelnõusse. Keskkonnakomisjon tegi otsuse esitada eelnõu Riigikogule 27.02.2013.

Samuti oli päevakorras jahiseaduse muutmise seaduse eelnõu (328 SE) arutelu, mille käigus tegi Karel Rüütli ettekande eelnõu (328 SE) teisele lugemisele saatmise vajalikkusest. Keskkonnakomisjon seda ei toetanud ja otsustas jahiseaduse muutmise seaduse eelnõu (328 SE) täiskogu päevakorda mitte saata.

Tagasiside