Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Keskkonnaministeeriumi 2014. aasta I poolaasta seadusloome plaan

Keskkonnakomisjoni 13.01.2014. a istungil andsid Keskkonnaministeeriumi asekantsler Andres Talijärv ja õigusosakonna juhataja Eda Pärtel ülevaate Keskkonnaministeeriumis ettevalmistavatest seaduseelnõudest, mis on kavandatud esitada 2014 .aasta esimesel poolaastal Riigikogu menetlusse.

Pakendiseaduse ja pakendiaktsiisiseaduse muutmise seaduse eelnõu (561 SE)

Riigikogu keskkonnakomisjoni 13.01.2014. a istungil tutvustati pakendiseaduse ja pakendiaktsiisiseaduse muutmise seaduse eelnõud (561 SE). Eelnõu eesmärk on laiendatud tootjavastutuse põhimõttel toimivate pakendi taaskasutusorganisatsioonide tegevuse täpsem reguleerimine ja läbipaistvuse suurendamine ning kontrolli tõhustamine nende tegevuse üle. Tutvustamisel osalesid Keskkonnaministeeriumi asekantsler Harry Liiv ja jäätmeosakonna peaspetsialist Marika Siht.

Riigikogu keskkonnakomisjon määras pakendiseaduse ja pakendiaktsiisiseaduse muutmise seaduse eelnõu (561 SE) menetlemisel juhtivkomisjonipoolseks ettekandjaks keskkonnakomisjoni liikme Tõnis Kõivu.

Keskkonnakomisjon otsustas teha Riigikogu juhatusele ettepanek võtta pakendiseaduse ja pakendiaktsiisiseaduse muutmise seaduse eelnõu (561 SE) esimesele lugemisele 29.01.2014. a, teha ettepanek esimene lugemine lõpetada ning määrata eelnõule 561 SE muudatusettepanekute esitamise tähtajaks 12.02.2014. a kell 17.15.
 

Tagasiside