Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni tegemisi saab alates tänasest jälgida lisaks komisjoni kodulehele www.riigikogu.ee/elak  ka interneti suhtlusvõrgustikes Facebook ja Twitter.
Komisjoni esimehe Marko Mihkelsoni arvates on kiirelt populaarsust koguvad suhtlusvõrgustikud Facebook ja Twitter uueks suurepäraseks ja samas ökonoomseks keskkonnaks informatsiooni levitamisel.

 
 „Tegemist on sisuliselt interneti uue peatänavaga, mis võrreldes traditsiooniliste kodulehekülgedega avardab oluliselt informatsiooni liikumist ja kättesaadavust. Pean seda väga oluliseks ka Riigikogu töö läbipaistvuse suurendamisel, ning just sellel eesmärgil on Euroopa Liidu asjade komisjon ka eeskuju näitamas,“ ütles Mihkelson.
 
Kiites välisministeeriumi initsiatiivi, kutsus Mihkelson üles e-riigi staatusele kohaselt ka teisi Eesti ametiasutusi ning parlamendi komisjone kasutama kaasaegse internetikeskkonna ühe peatee võimalusi.
 
ELAKi konto Facebookis asub aadressil http://www.facebook.com/pages/Tallinn-Estonia/Euroopa-Liidu-asjade-komisjon/101539093220?v=wall&viewas=100000097524061
ja Twitteris http://twitter.com/ELkomisjon

Riigikogu pressitalitus

Ülo Mattheus, 631 6352
[email protected]

Tagasiside