Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas töönädala päevakorra. Vabas mikrofonis võttis sõna Tõnis Lukas.

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide andmetel ning Riigikogu juhatuse otsuse alusel ei võta täiskogu ja komisjonide istungitest osa järgmised Riigikogu liikmed:

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide informatsioon:

Hirvo Surva osaleb 1.-7. maini I rahvusvahelisel meeskooride festivalil, Ene Ergma on 4. ja 5. mail Belgias seoses osalemisega nõustamisrühma Teadus ja Ühiskond koosolekul, Mart Laar, Toomas Hendrik Ilves, Eiki Berg on 5.-7. maini, Toomas Savi on 5.-8. maini ja Peeter Kreitzberg on 6.-8. maini europarlamendi vaatlejana Brüsselis. Janno Reiljan on samuti 5.-8. maini europarlamendi vaatlejana Torinos. Mihhail Stalnuhhin on 5. mail Narva linnavolikogus, Mark Soosaar on 6. mail Pärnu Kihnu vallavolikogu koosolekul, Hannes Võrno on 6. mail Võrumaal kohtumisel valijatega. Kaarel Pürg on 7. mail Kohtla-Järve volikogu istungil, Tarmo Leinatamm on 7.-9. maini Tartu- ja Jõgevamaal kohtumistel valijatega, Ain Seppik on 7. ja 8. mail Tartus, Arno Rossman on 8. mail Eestimaa Omavalitsusühenduste volikogul Läänemaal, Vello Tafenau on 8. mail Lääne-Virumaal Ühisomavalitsuste Kogus, Tiit Matsulevitš osaleb 8. mail Kaitseliidu üritustel. Toomas Hendrik Ilves on 8. mail foorumil Sopotis, Tõnis Lukas on 8. mail Tartu linnavolikogus, Peep Aru, Sven Meikar, Peeter Tulviste on 8. mail Tartus regionaalpoliitika alasel konverentsil.

Riigikogu juhatuse otsuse alusel:

Marko Mihkelson on 7.-12. maini USA-s seitsme NATO kandidaatriigi välisministrite ja parlamentide väliskomisjonide esimeeste visiidil.

Tagasiside