Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas töönädala päevakorra ja kuulas ära vaba mikrofoni esinemise.

Vabas mikrofonis võttis sõna Mai Treial.

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide andmetel ning Riigikogu juhatuse otsuse alusel ei võta täiskogu ja komisjonide istungitest osa järgmised Riigikogu liikmed:

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide informatsioon:

Arnold Kimber on 26.-27. mail Euroopa Hansapäevadel Saksamaal, Toomas Hendrik Ilves, Janno Reiljan, Toomas Savi on 26.-28. mail Euroopa Parlamendi vaatlejana Brüsselis, Siiri Oviir on 26. mail konverentsil Pariisis, Mihhail Stalnuhhin on 26. ja 29. mail Narva Linnavolikogus, Kadi Pärnits on 26.-28. mail Euroopa Ametiühingute Konföderatsiooni istungil Prahas, Väino Linde on 26. mail Pärnu Linnavolikogu delegatsiooniga Frankfurdis, Vello Tafenau on 27.-29. mail kohaliku omaalgatuse arendustegevuse õppereisil Soomes, Jaanus Männik 27. mail Pärnu Maakonnas seoses Vabariigi Presidendi visiidiga, Toomas Varek on 27. mail seminaril Tartus, Jüri Saar on 29. mail AS Eesti Metsataime poolt korraldatud uue taimekasvatuse tehnoloogia tootmisprotsessi ja esimese taimetoodangu tutvustamisel, Rein Randver on 29.-30. mail Valga, Võru ja Põlva omavalitsustöötajate nõupäeval Taageperas.

Riigikogu juhatuse otsuse alusel:

Sven Mikser, Tiit Matsulevitš ja Toomas Tein on 24.-29. mail NATO Parlamentaarse Assamblee kevadistungil Prahas, Tunne Kelam ja Urmas Reinsalu on 26.-27. mail Brüsselis Euroopa Parlamendi EPP ED rühma korraldatud EPP-sse kuuluvate rahvusparlamentide, saadikurühmade esimeeste töökonverentsil, Küllo Arjakas, Urmo Kööbi ja Ülo Vooglaid on 26.-28. mail seminaril Viinis ", Jürgen Ligi ja Rain Rosimannus on 29. mai-1. juuni Kreeka parlamendi korraldatud keskkonnapoliitika konverentsil Ateenas.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside