Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Ministrid Villu Reiljan, Marko Pomerants ja Tõnis Palts vastasid arupärimistele.

Keskkonnaminister Villu Reiljan vastas Riigikogu liikmete Mihhail Stalnuhhini, Robert Lepiksoni ja Eldar Efendijevi poolt 30. juunil esitatud arupärimisele ”juustuleivasõja” kohta Vene””Eesti piiril.

Sotsiaalminister Marko Pomerants vastas Riigikogu liikmete Mihhail Stalnuhhini ja Eldar Efendijevi poolt 12. mail esitatud arupärimisele tervishoiuteenuste korraldamise seaduse täitmise kohta (kiirabiteenuste konkurss).

Rahandusminister Tõnis Palts vastas Riigikogu liikmete Toomas Vareki, Marika Tuusi, Jaanus Marrandi, Värner Lootsmanni, Küllo Arjakase, Liina Tõnissoni, Jüri Šehovtsovi, Olev Laanjärve, Arnold Kimberi, Evelyn Sepa, Toivo Tootseni, Vladimir Velmani, Mailis Repši, Mark Soosaare ning Heimar Lengi poolt 31. juulil esitatud arupärimisele maksuameti peadirektori ametist kõrvaldamise, tolli- ja maksuameti liitmise, võimaliku maksudest kõrvalehoidmise ja Riigikogu vastava erikomisjoni moodustamise kohta.

Rahandusminister Tõnis Palts vastas samuti Riigikogu liikmete Marika Tuusi, Värner Lootsmanni, Vilja Savisaare, Jüri Šehovtsovi, Heimar Lengi, Nelli Privalova, Mihhail Stalnuhhini, Olev Laanjärve, Ain Seppiku, Kaarel Pürgi, Toivo Tootseni, Sven Mikseri, Arnold Kimberi, Vladimir Velmani, Robert Lepiksoni, Enn Eesmaa ning Mark Soosaare poolt 7. augustil esitatud arupärimisele Res Publica rahastamisküsimuste kohta valimiste eel.

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide andmetel ning Riigikogu juhatuse otsuse alusel ei võta täiskogu ja komisjonide istungitest osa järgmised Riigikogu liikmed:

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide informatsioon:

Sergei Ivanov on haige 8. – 15. septembrini, Hirvo Surva on haige 8. – 17. septembrini, Mart Laar on vaatlejana Madridis 15. – 18. septembrini. Hannes Võrno on haige. Tõnis Lukas on 15. – 16. septembrini Kuressaares kutsehariduse konverentsil, Arno Rossman on 15. septembril seminaril Ida-Virumaal, Mart Opmann on 15. -16. septembrini Sillamäe vabamajandustsooni rahvusvahelisel konverentsil, Mailis Repš on 15. – 16. septembrini Saaremaal kutsehariduse konverentsil, Peeter Kreitzberg on 16. – 18. septembrini Brüsselis Europarlamendi vaatlejana, Toomas Hendrik Ilves on 16.-18. septembrini Euroopa Parlamendi sotsiaaldemokraatide fraktsiooni väljasõiduistungil Bolognas, Helmer Jõgi on 16. septembril Kuressaares kutsehariduse konverentsil, Silver Meikar on 16.-18. septembrini Venemaa visiidil, Janno Reiljan on 16.-17. septembrini vaatlejana Europarlamendis, Kaarel Pürg on 17. septembril Kohtla-Järve volikogu istungil ja Janno Reiljan on 18. septembril seoses akadeemilise tööga Tartus.

Riigikogu juhatuse otsuse alusel:

Ene Ergma puudub 15.-16. septembrini osalemise tõttu Euroopa Liidu laienemisreferendumil Lätis ja 16.-21. septembrini seoses kohtumistega Briti Parlamendi juhtkonnaga, Mark Soosaar on 6.-21. septembrini Ulan Batoris toimuval parlamentaarsel foorumil, Sven Mikser on 13.-26. septembrini Saksamaal, Külvar Mand tutvub 13.-19. septembrini kiirabi riikliku korraldamisega Rootsis, Taanis, Norras ja Soomes, Vladimir Velman ja Avo Üprus on 15.-18. septembrini Brüsselis parlamentidevahelisel konverentsil ja Tiit Matsulevitš on 15.-19. septembrini Berliinis toimuval konverentsil.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside