Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kinnitati töönädala päevakord. Kuulati ära vastus 1 arupärimisele.

Haridus- ja teadusminister Toivo Maimets vastas Riigikogu liikme Tõnis Lukase poolt 9. septembril esitatud arupärimisele õpetajate palga arvestamise kohta.

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide andmetel ning Riigikogu juhatuse otsuse alusel ei võta täiskogu ja komisjonide istungitest osa järgmised Riigikogu liikmed:

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide informatsioon:

Eldar Efendijev on 10.-19. oktoobrini Bakuus Aserbaidžaani presidendivalimistel vaatlejana, Janno Reiljan on 13.-15. oktoobrini Europarlamendi vaatlejana Brüsselis, Toomas Hendrik Ilves on 13.-16. oktoobrini Euroopa sotsiaaldemokraatlike parteide delegatsiooni visiidil USA-s, Mihhail Stalnuhhin on 13. oktoobril Narva linnavolikogus, Marko Mihkelson on 13. oktoobril Riigikaitsenõukogu koosolekul, Toomas Tein on 13. oktoobril Tartu volikoguga Saksamaal, Marika Tuus puudub 13. -16. oktoobrini tervislikel põhjustel, Olav Aarna on 13. oktoobril WEU kaitsekomitee istungil Tallinnas, Toomas Savi on 14.-15. oktoobrini Europarlamendi vaatlejana Brüsselis, Tarmo Leinatamm on 14. oktoobril fraktsiooni lähetusel Jõgevamaal, Mai Treial on 14. oktoobril valijatega kohtumisel Jõgeval ja Tartus, Kadi Pärnits on 15.-17. oktoobrini Brüsselis Euroopa Ametiühingute Konföderatsiooni volikogu istungil, Jüri Saar on 15. oktoobril teabepäeval Kärdlas ja 16. oktoobril kalapüügiseaduse arutelul Kuressaares, Mai Treial on 16. oktoobril keskkonnasäästlikkuse konverentsil Sondas, Mark Soosaar on 16. oktoobril Pärnu linnavolikogu istungil, Elle Kull on 16. oktoobril Soomes kohtumisel organisatsiooniga "Päästkem lapsed", Andres Tarand on 16. oktoobril Tartus seminaril "Loodusseadus põhiseadusesse".

Riigikogu juhatuse otsuse alusel:

Imre Sooäär on 10.-15. oktoobrini Euroopa Liidu laienemisega seotud põllumajandusalasel seminaril Kölnis, Toomas Alatalu on 11.-17. oktoobrini OSCE parlamentaarse delegatsiooni vaatlejana Aserbaidžaani presidendi valimistel Bakuus, Jaak Allik on 13.-17. oktoobrini OSCE parlamentaarse delegatsiooni vaatlejana Aserbaidžaanis, Enn Eesmaa on 14.-18. oktoobrini Marshalli Keskuse korraldataval seminaril – NATO integratsioon, olulisemad elemendid ja saadud kogemused, Tiit Matsulevitš ja Tarmo Leinatamm on samuti 14.‑17. oktoobrini samal seminaril, Sven Mikser on 15.‑17. oktoobrini NATO ja NATO Parlamentaarse Assamblee konverentsil "NATO roll kriiside reguleerimisel ja konfliktide lahendamisel", Katrin Saks on 18.‑23. oktoobrini ENPA migratsiooni, pagulaste ja rahvastiku komitee istungil, Marko Mihkelson on 19.‑22. oktoobrini Londonis konverentsil.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside