Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kinnitati töönädala päevakord, kuulati 3 vaba mikrofoni esinemist.

Euroopa asjade komisjoni ettepanekul täiendati päevakorda neljapäeval 25. septembril riiklikult tähtsa küsimuse aruteluga Eesti Vabariigi seisukohtadest Euroopa põhiseadusliku lepingu arutamisega valitsustevahelisel konverentsil.

* * *

Vabas mikrofonis võtsid sõna Trivimi Velliste, Tõnis Lukas ja Toomas Alatalu.

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide andmetel ning Riigikogu juhatuse otsuse alusel ei võta täiskogu ja komisjonide istungitest osa järgmised Riigikogu liikmed:

Riigikogu liikmete ja fraktsioonide informatsioon:

Toomas Savi ja Janno Reiljan on 22.-25. septembril vaatlejana Euroopa Parlamendi täiskogu istungil Strasbourgis, Sergei Ivanov on 22. septembril haige, Vilja Savisaar on 22. septembril Münchenis, Toomas Hendrik Ilves on 23.‑25. septembril Euroopa Parlamendi vaatlejana sotsiaaldemokraatide saadikuterühmas Strasbourgis, Arnold Kimber, Toivo Tootsen on 22.‑29. septembril Eesti Linnade Liidu delegatsiooniga Ukrainas, Kaarel Pürg on 24. septembril Kohtla‑Järvel volikogu istungil, Toomas Varek on 24. septembril Lääne‑Virumaal kohtumisel, Mati Kepp on 24. septembril Tartus konverentsil "Seitse alternatiivi ühistegevuses", Jaanus Marrandi on 24. septembril Saaremaal põllumajandusüritusel, Mihhail Stalnuhhin on 25. septembril Narvas linnavolikogus, Jaak Allik on 25. septembril nõupidamisel Viljandis.

Riigikogu juhatuse otsuse alusel:

Sven Mikser osaleb 13.‑26. septembrini Saksamaal seminaril "Euroopa julgeolek ja tuleviku koostöö pärast Praha ja Kopenhaageni NATO tippkohtumist", Maret Maripuu, Robert Lepikson osalevad 21.‑24. septembrini Itaalias WEU Assamblee poliitika-, kaitse-, tehnika- ning parlamentaarsete suhete komiteede istungil, Toomas Tein osaleb 22.‑26. septembrini Moskvas ja Peterburis NATO Parlamentaarse Assamblee majandus- ja julgeolekualase koostöö allkomitee väljasõiduistungil, Enn Eesmaa on 25. septembrist kuni 4. oktoobrini Budapestis IPU soome-ugri rühmade presidentide nõupidamisel ja Genfis IPU 109. assambleel, Margi Ein , Värner Lootsmann osalevad 25.-26. septembrini Leedus Balti Assamblee eelarve- ja kontrollkomisjoni töös, Andres Herkel, Mailis Reps, Marko Mihkelson on 25. septembrist -3. oktoobrini Strasbourgis ENPA 2003. aasta istungjärgu 4. osaistungil, Mart Opmann ja Katrin Saks on 24. septembrist kuni 2. oktoobrini Strasbourgis toimuval ENPA 2003. aasta istungjärgu 4. osaistungil, Tunne Kelam osaleb 26.-28. septembrini Luzernis rahvusvahelisel Euroopa kristlike poliitikute konverentsil, Tõnis Lukas, Signe Kivi osalevad 28. septembrist 4. oktoobrini Genfis IPU 109. assambleel, Siiri Oviir osaleb 28.-29. septembrini Riias Balti Assamblee naistöörühma nõupidamisel.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside