Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Lõpetati 3 seaduseelnõu teine ja 1 seaduseelnõu esimene lugemine.

Põhiseaduskomisjoni kui juhtivkomisjoni ettepanekul lõpetati Vabariigi Valitsuse algatatud Vabariigi Valitsuse seaduse muutmise ja sellest tulenevalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (78 SE) teine lugemine. Eelnõu suunati kolmandale lugemisele. Isamaaliidu fraktsioon ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon tegid ettepaneku eelnõu arutelu katkestada, ettepaneku poolt hääletas 23 ja vastu 49 Riigikogu liiget, seega ei leidnud kahe fraktsiooni ettepanek toetust.

Keskkonnakomisjoni kui juhtivkomisjoni ettepanekul lõpetati Eestimaa Rahvaliidu fraktsiooni, Eesti Reformierakonna fraktsiooni ja Ühenduse Vabariigi Eest – Res Publica fraktsiooni algatatud maapõueseaduse muutmise seaduse eelnõu (209 SE) teine lugemine. Eelnõu suunati kolmandale lugemisele.

Põhiseaduskomisjoni kui juhtivkomisjoni ettepanekul katkestati Eesti Keskerakonna fraktsiooni ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni ning Vabariigi Valitsuse algatatud soolise võrdõiguslikkuse seaduse eelnõu ühendatud kujul (38 SE ja 227 SE) teine lugemine. Muudatusettepanekud tuleb juhtivkomisjonile esitada 8. märtsiks kella 18.00-ks.

Sotsiaalkomisjoni kui juhtivkomisjoni ettepanekul lõpetati Vabariigi Valitsuse algatatud riikliku pensionikindlustuse seaduse muutmise seaduse eelnõu (256 SE) esimene lugemine. Muudatusettepanekud tuleb juhtivkomisjonile esitada 26. veebruariks kella 12.00-ks.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside