Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas alanud töönädala päevakorra. Teisipäeval on kolmandal lugemisel kaitseväeteenistuse seaduse § 197 muutmise seaduse eelnõu (545 SE). Seejärel annab peaminister Andrus Ansip ülevaate teadus- ja arendustegevuse olukorrast ning valitsuse poliitikast nimetatud valdkonnas. 

Kolmapäeval on kolmandal lugemisel 8 eelnõu, mille hulgas on 2010. aasta riigieelarve seaduse eelnõu (587 SE); kohtutäituri seaduse eelnõu (462 SE); Vabariigi Presidendi poolt välja kuulutamata jäetud kaitseväeteenistuse seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse teistkordne menetlemine (535 UA); välismaalaste seaduse eelnõu (537 SE); lennundusseaduse muutmise seaduse eelnõu (563 SE) ja Eesti Teaduste Akadeemia seaduse muutmise seaduse eelnõu (588 SE). Teisel lugemisel on ka kaitseväe missioonide pikendamise otsuse eelnõud.
 
Neljapäeval on kolmandal lugemisel 4 eelnõu: nimeseaduse ja riigilõivuseaduse muutmise seaduse eelnõu (531 SE); lõhkematerjaliseaduse ja riigilõivuseaduse muutmise seaduse eelnõu (572 SE); Euroopa Liidu teenuste direktiivi rakendamise seaduse eelnõu (603 SE) ning toiduseaduse ja riigilõivuseaduse muutmise seaduse eelnõu (608 SE). Seejärel tuleb arutusele olulise tähtsusega riikliku küsimusena põhikooli ja gümnaasiumi lahutamine.
 
Sotsiaalkomisjoni ettepanekul täiendati töönädala kolmapäevase istungi päevakorda valitsuse algatatud tervishoiuteenuste korraldamise seaduse ja ravikindlustuse seaduse muutmise seaduse eelnõu (637 SE) esimese lugemisega.
 
Töönädala täielik päevakord on internetis siin:
 
Vabas mikrofonis võtsid sõna Mark Soosaar ja Mai Treial.
 
Istungi stenogramm on internetis siin:
 
Riigikogu pressitalitus
 
 
 
Tagasiside