Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas töönädala päevakorra, milles on kokku 34 teemat.

Teisipäeval tuleb teisele lugemisele Tartu Ülikooli seaduse muutmise seaduse eelnõu (131 SE), esimesele lugemisele on kavandatud 5 eelnõu, teiste hulgas ka majanduskomisjoni algatatud postiseaduse muutmise seaduse eelnõu (148 SE) ning Eesti Keskerakonna fraktsiooni algatatud alkoholiseaduse muutmise seaduse eelnõu (88 SE).

Kolmapäevasel istungil on kolmandal lugemisel 4 eelnõu, nende hulgas keskkonnavastutuse seaduse eelnõu (77 SE), teisel lugemisel on 8 eelnõu, teiste hulgas 2007. aasta lisaeelarve seaduse eelnõu (121 SE) ning esimesel lugemisel 12 eelnõu, mille hulgas on ka teenetemärkide seaduse eelnõu (134 SE), riiklike peretoetuste seaduse muutmise seaduse eelnõu (136 SE) ja Eesti kaitseväe kasutamise Eesti riigi rahvusvaheliste kohustuste täitmisel Euroopa Liidu Põhjala lahingugrupi koosseisus (140 OE), kaitseväe kasutamise tähtaja pikendamise rahutagamismissioonidel  Afganistanis (141 OE), Bosnias ja Hertsegoviinas (142 OE), Kosovos (143 OE) ning julgeolekutagamismissioonil Kuveidis, Kataris, Bahreinis ja Iraagis (144 OE) otsuse eelnõud. Riigikontrolör Mihkel Oviir annab Riigikogu ees ülevaate riigi vara kasutamise ja säilimise kohta 2006. aastal, mille järel arutatakse riigi 2006. aasta majandusaasta koondaruande kinnitamise otsuse eelnõu (120 OE).

Neljapäevasel istungil on kolmandal lugemisel 3 eelnõu: valitsuse algatatud Tartu Ülikooli seaduse muutmise seaduse eelnõu (131 SE), elektroonilise side seaduse ja rahvatervise seaduse muutmise seaduse eelnõu (62 SE) ning teeseaduse ja raudteeseaduse muutmise seaduse eelnõu (91 SE).

Vabas mikrofonis võtsid sõna Mark Soosaar, Marek Strandberg, Aivar Riisalu, Silver Meikar, Trivimi Velliste ja Mai Treial.

Istungi stenogramm.  

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside