Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas töönädala päevakorra, mille kohaselt esmaspäeva istungile ei ole kavandatud eelnõude menetlemist ja arupärimistele vastamist. Saadikute soovi korral on vaba mikrofon.

Teisipäeva istungil on teisel lugemisel energiamajanduse korralduse seaduse ja maagaasiseaduse muutmise seaduse eelnõu (202 SE).

Kolmapäeva istungil on kolmandal lugemisel ruumiandmete seaduse ning korteriomandi- ja korteriühistuseaduse muutmise seaduse eelnõu (196 SE).

Esimesel lugemisel on kaheksa eelnõu: töövaidluse lahendamise seaduse muutmise seaduse eelnõu (214 SE); kodakondsuse seaduse § 28 täiendamise seaduse eelnõu (217 SE); turismiseaduse ja tarbijakaitseseaduse muutmise seaduse eelnõu (234 SE); kaubandustegevuse seaduse kehtetuks tunnistamise ja sellest tulenevalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (235 SE); Vabariigi Valitsuse seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse (Lennuameti, Maanteeameti ja Veeteede Ameti ühendamine) eelnõu (236 SE); käibemaksuseaduse ja tolliseaduse muutmise seaduse eelnõu (239 SE), Riigikogu otsuse „Eesti Vabariigi osaluse suurendamine Rahvusvahelises Finantskorporatsioonis“ eelnõu (237 OE); maksualase teabevahetuse seaduse muutmise seaduse eelnõu (238 SE).

Neljapäeva istungile on kavandatud energiamajanduse korralduse seaduse ja maagaasiseaduse muutmise seaduse eelnõu (202 SE) kolmas lugemine.

Esimesel lugemisel on kohanimeseaduse muutmise seaduse eelnõu (208 SE).

Vabas mikrofonis võtsid sõna Anti Poolamets ja Hele Everaus.

Istungi stenogramm:

Riigikogu istungite videosalvestisi saab vaadata https://www.youtube.com/riigikogu

(NB! Salvestis jõuab veebi viivitusega).

Riigikogu pressiteenistus
Gunnar Paal,
631 6351, 5190 2837
[email protected]

 

 

 

 

 

Tagasiside