Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu võttis 86 poolthäälega vastu korruptsioonivastase seaduse kohaldamise komisjoni moodustamise otsuse (13 OE). Komisjoni liikmed on Riigikogu liikmed Kaia Iva, Aleksei Lotman, Jaanus Marrandi, Tatjana Muravjova, Kadri Must ja Heljo Pikhof ning asenduskliikmed Ken-Marti Vaher, Maret Merisaar, Mai TreialTaavi Rõivas, Aivar Riisalu ja Mark Soosaar. Komisjoni ülesanne on ametiisikute majanduslike huvide deklaratsioonide kogumine, hoidmine ja nende tegelikkusele vastavuse kontrollimine;  järelevalve Riigikogu liikmete töökoha- ja tegevuspiirangute üle jmt. Otsuse vastu ei hääletanud ega erapooletuks jäänud keegi.

Riigikogu võttis 86 poolthäälega vastu julgeolekuasutuste järelevalve komisjoni moodustamise otsuse (14 OE) Komisjoni liikmed on Riigikogu liikmed Jaanus Rahumägi, Villu Reiljan, Ain SeppikMarek Strandberg, Kalvi Kõva ja Mart Laar ning asenduskliikmed Rain Rosimannus, Karel Rüütli, Kalle Laanet, Valdur Lahtvee, Eiki Nestor ja Peeter Tulviste. Komisjoni ülesandeks on teostada järelvalvet julgeolekuasutuste ja jälitusametkondade tegevuse üle. Otsuse vastu ei hääletanud ega erapooletuks jäänud keegi.

Riigikogu võttis 83 poolthäälega vastu riigieelarve kontrolli komisjoni moodustamise otsuse (15 OE). Komisjoni liikmed on Tõnis Kõiv, Hannes Rumm, Tarmo Mänd, Toomas Trapido, Ken-Marti Vaher ja Toomas Varek ning asenduskliikmed Hannes Astok, Indrek Saar, Ester Tuiksoo, Mart Jüssi, Toomas Tõniste ja Tiit Kuusmik.  Komisjoni ülesanne on vaadata läbi riigi majandusaasta koondaruanne ja selle kontrolliaruanne; vaadata läbi avaliku sektori auditeerimise küsimusi jmt. Otsuse vastu ei hääletanud ega erapooletuks jäänud keegi.

Stenogrammiga saab tutvuda aadressil: https://www.riigikogu.ee/?op=steno

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside