Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas tänasel istungil töönädala päevakorra., mille kohaselt on kavas kaheksa eelnõu menetlemine. Esmaspäevasele istungile ei ole seekord kavandatud arupärimistele vastamist.

Teisipäevasel istungil on kolmandal lugemisel kaks eelnõu: alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse ning teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (559 SE); looduskaitseseaduse ja metsaseaduse muutmise seaduse eelnõu (560 SE).

Esimesel lugemisel on Riigikogu otsuse „Tagatisfondi nõukogu liikme tagasikutsumine ja uue liikme nimetamine“ eelnõu (565 OE).

Kolmapäevasel istungil on kolmandal lugemisel asjaõigusseaduse rakendamise seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse (tehnovõrgu talumise tasu muutmine) eelnõu (405 SE).

Esimesel lugemisel on kolm eelnõu: sotsiaalhoolekande seaduse ja maksukorralduse seaduse muutmise seaduse eelnõu (558 SE); laevade ballastvee ja selle setete kontrolli ning käitlemise 2004. aasta rahvusvahelise konventsiooniga ühinemise seaduse eelnõu (557 SE); Riigikogu otsuse „Riigikogu otsuse „Kaitseväe kasutamise tähtaja pikendamine Eesti riigi rahvusvaheliste kohustuste täitmisel väljaõppe- ja nõustamismissioonil Afganistanis“ muutmine“ eelnõu (564 OE).

Neljapäevasel istungil on teisel lugemisel kohaliku omavalitsuse üksuse finantsjuhtimise seaduse muutmise seaduse eelnõu (525 SE).

Riigikogu istungite videosalvestisi saab vaadata https://www.youtube.com/riigikogu

(NB! Salvestis jõuab veebi viivitusega)

Riigikogu pressiteenistus
Gunnar Paal,
631 6351, 5190 2837
[email protected]
päringud: [email protected]

 

 

Tagasiside