Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas töönädala päevakorra, milles on 12 küsimuse arutelu. Täna ei ole kavas arupärimistele vastamist.

Teisipäeva istungil on teisel lugemisel kaks eelnõu: Euroopa Liidu kodaniku seaduse ja võrdse kohtlemise seaduse muutmise seaduse eelnõu (189 SE) ja julgeolekuasutuste seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (383 SE). Esimesel lugemisel on kohaliku demokraatia toetamise seaduse eelnõu (388 SE).

Kolmapäeva istungil on kolmandal lugemisel kolm eelnõu: töölepingu seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (356 SE); vedelkütuse seaduse muutmise seaduse eelnõu (361 SE); noorsootöö seaduse, erakooliseaduse ja huvikooli seaduse muutmise seaduse eelnõu (341 SE). Teisel lugemisel on kolm eelnõu: riigihangete seaduse eelnõu (204 SE); planeerimisseaduse muutmise ning sellega seonduvalt keskkonnamõju hindamise ja keskkonnajuhtimissüsteemi seaduse muutmise seaduse eelnõu (411 SE) ning äriseadustiku muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (384 SE). Esimesel lugemisel on töövaidluse lahendamise seaduse eelnõu (407 SE).

Neljapäeva istungile on kolmandale lugemisele kavandatud Euroopa Liidu kodaniku seaduse ja võrdse kohtlemise seaduse muutmise seaduse eelnõu (189 SE). Seejärel on päevakorras olulise tähtsusega riikliku küsimuse „Kus on metsas tasakaal?“ arutelu. Nimetatud küsimuses on ettekandjad ökoloog ja metsateadlane Toomas Frey, Tartu Ülikooli ökoloogia ja maateaduste instituudi juhtivteadur, metsanõukogu liige Asko Lõhmus ning Eesti Vabaerakonna fraktsiooni liige Artur Talvik.

Vabas mikrofonis võtsid sõna Andres Herkel, Marianne Mikko, Jüri Adams, Artur Talvik, Krista Aru ja Inara Luigas.

Istungi stenogramm:

Riigikogu istungite videosalvestisi saab vaadata https://www.youtube.com/riigikogu

(NB! Salvestis jõuab veebi viivitusega).

Riigikogu pressiteenistus
Gunnar Paal,
6316351, 51902837
[email protected]
päringud: [email protected]

 

Tagasiside