Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitatud kava kohaselt on alanud töönädalal arutusel 27 päevakorrapunkti

Teisipäeval on kolmandal lugemisel Eesti Vabariigi omandireformi aluste seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (480 SE). Teisel lugemisel käsitletakse käibemaksuseaduse ja raamatupidamise seaduse muutmise seaduse eelnõu (493 SE); tööturuteenuste ja -toetuste seaduse, töötuskindlustuse seaduse ning riiklike peretoetuste seaduse muutmise seaduse eelnõu (517 SE) ning maareformi seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (516 SE). Esimesel lugemisel on avaliku teenistuse seaduse muutmise seaduse eelnõu (512 SE); kinnisasja omandamise kitsendamise seaduse muutmise seaduse eelnõu (502 SE) ning riigieelarve seaduse § 32 muutmise seaduse eelnõu (547 SE). 

Kolmapäeval on kolmandal lugemisel vandetõlgi seaduse eelnõu (460 SE) ja 2014. aasta riigieelarve seaduse eelnõu (490 SE) ning kavandatud on ka käibemaksuseaduse ja raamatupidamise seaduse muutmise seaduse eelnõu (493 SE) arutelu. Teisel lugemisel on kaitseväe missioonide pikendamise otsuste eelnõud (531 OE); (528 OE); (527 OE); (526 OE); (530 OE); (525 OE). Teisel lugemisel on veel võlaõigusseaduse ja tarbijakaitseseaduse muutmise seaduse eelnõu (505 SE); Euroopa Parlamendi valimise seaduse muutmise seaduse eelnõu (520 SE); loovisikute ja loomeliitude seaduse muutmise ning sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (522 SE), samuti topeltmaksustamise vältimise lepingute ratifitseerimise eelnõud Eesti ja Usbekistani valitsuse vahel (523 SE); Eesti ja Bahreini valitsuse vahel (537 SE) ning Eesti ja Tai valitsuse vahel (538 SE). 

Neljapäeval on kavas arutada olulise tähtsusega riikliku küsimust „Kohalike teede hoiu korraldamine“. Kolmandale lugemisele on kavandatud võlaõigusseaduse ja tarbijakaitseseaduse muutmise seaduse eelnõu (505 SE) ning tööturuteenuste ja -toetuste seaduse, töötuskindlustuse seaduse ning riiklike peretoetuste seaduse muutmise seaduse eelnõu (517 SE). Teisel lugemisel on õppetoetuste ja õppelaenu seaduse muutmise seaduse eelnõu (478 SE) ning Kaitseliidu seaduse muutmise seaduse eelnõu (458 SE). 

Vabas mikrofonis võtsid sõna Heimar Lenk, Olga Sõtnik, Marika Tuus-Laul ja Mihhail Stalhuhhin. 

Istungi stenogramm:  

Riigikogu pressiteenistus 

Tagasiside