Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu kinnitas kaugistungitena toimuva töönädala päevakorra.

Esmaspäevasel istungil ei ole kavas eelnõude menetlemist ja arupärimistele vastamist.

Teisipäevasel istungil on teisel lugemisel elektroonilise side seaduse, ehitusseadustiku ja riigilõivuseaduse muutmise seaduse eelnõu (437 SE).

Esimesel lugemisel on perekonnaseaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (474 SE).

Kolmapäevasel istungil on kolmandal lugemisel neli eelnõu: pandikirjaseaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (407 SE), ehitusseadustiku muutmise seaduse eelnõu (395 SE), avaliku teabe seaduse muutmise seaduse eelnõu (409 SE), liiklusseaduse muutmise seaduse eelnõu (414 SE).

Teisel lugemisel on üheksa eelnõu: maareformi seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (418 SE), perelepitusseaduse eelnõu (438 SE), riigilõivuseaduse, tsiviilkohtumenetluse seadustiku ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (443 SE), Finantsinspektsiooni seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (422 SE), hasartmängumaksu seaduse ja riigieelarve seaduse muutmise seaduse eelnõu (459 SE), käibemaksuseaduse, Eesti Panga seaduse ning käibemaksuseaduse ja tolliseaduse muutmise seaduse muutmise seaduse eelnõu (460 SE), alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse ning teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (461 SE), riigieelarve seaduse muutmise seaduse eelnõu (436 SE), 2022. aasta riigieelarve seaduse eelnõu (464 SE).

Esimesel lugemisel on üks eelnõu: meresõiduohutuse seaduse muutmise seaduse eelnõu (470 SE).

Neljapäevasel istungil on kavas Euroopa Liidu asjade komisjoni algatatud olulise tähtsusega riikliku küsimuse arutelu teemal Euroopa Liidu ja Eesti kliimaeesmärgid aastani 2035 – „Eesmärk 55“ saavutamine.

Vabas mikrofonis võttis sõna Peeter Ernits.

Riigikogu istungite videosalvestisi saab vaadata https://www.youtube.com/riigikogu

(NB! Salvestis jõuab veebi viivitusega).

Riigikogu pressiteenistus
Gunnar Paal,
6316351, 51902837
[email protected]
päringud: [email protected]

 

 

 

Tagasiside