Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Otsingutulemused

Otsi komisjonide järgi

Istungi ülevaated

Esmaspäev, 14.04.2003

Neljapäev, 10.04.2003

  • Täna Riigikogus

    10.04.2003 / Istungi ülevaated

    Ametivande andsid 11 Riigikogu liiget ning 14 uue valitsuse liiget, president Arnold Rüütel vabastas ametist eelmise valitsuse.

    Loe lähemalt

Esmaspäev, 07.04.2003

  • Täna Riigikogus

    07.04.2003 / Istungi ülevaated

    Riigikogu otsustas 60 poolthäälega (27 vastu, 6 erapooletut) anda Juhan Partsile volitused valitsuse moodustamiseks.

    Loe lähemalt

Kolmapäev, 02.04.2003

Teisipäev, 01.04.2003

Esmaspäev, 31.03.2003

  • Täna Riigikogus

    31.03.2003 / Istungi ülevaated

    Riigikogu X koosseis pidas avaistungi. Riigikogu esimeheks valiti Ene Ergma, aseesimeesteks Toomas Savi ja Peeter Kreitzberg.

    Loe lähemalt

Teisipäev, 25.02.2003

  • Täna Riigikogus

    25.02.2003 / Istungi ülevaated

    Erakorralised istungjärgud. Päevakorras 2 küsimust: põhiseaduse muutmine ja riigikontrolöri ametisse nimetamine.

    Loe lähemalt

Tagasiside