Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Lähtudes valitsuse väljakuulutatud eriolukorrast palume külastada Toompea lossikompleksi üksnes vältimatu tööalase vajaduse korral. Tegemist on ajutiste piirangutega, mis kehtivad eriolukorra lõpuni. Jälgime olukorra arengut ja informeerime teid uutest otsustest.

Riigikogu töö

Riigikogu lahendab kuni 1. maini vaid ajakriitilisi küsimusi. 

Komisjonide istungitele kutsutakse külalisi vastavalt vajadusele ning eelistatakse külaliste osalemist videosilla vahendusel. Komisjonid teevad vajadusel kaugtööd. 

Riigikogu liikmed ei sõida välislähetusse, v.a vältimatu vajaduse korral ja Riigikogu juhatuse otsuse alusel.

Riigikogu juhatusest ja fraktsioonide esindajatest koosnev vanematekogu koguneb edaspidi regulaarselt, et olukorrale operatiivselt reageerida.

Riigikogu istungite jälgimine ja töö kajastamine

Riigikogu istungeid saab jälgida Riigikogu veebilehel. Istungite salvestusi saab järele vaadata Riigikogu Youtube´i kanalil.

Palume ajakirjanikel Riigikogu töö kajastamisel eelistada kaugtöö võimalusi ja kasutada Riigikogu liikmetelt kommentaaride saamiseks telefoniintervjuud.

Avalikud üritused Riigikogus

Toompea lossikompleksi ruumides ei toimu konverentse, seminare ja teisi avalikke üritusi. Näituste külastamiseks ja istungite jälgimiseks on sissepääs keelatud.

Ekskursioonid

Toompea lossi ja Riigikogu hoone ekskursioone ei toimu ega broneerita.

Parlamendi pood

Parlamendi pood on eriolukorra lõppemiseni suletud.

Hügieen

Toompea lossikompleksi on paigaldatud käte desinfitseerimise vahendid. Koristajad desinfitseerivad mitu korda päevas ukselinke, lüliteid jm kontaktpindu.

Täname mõistva suhtumise eest!

Lisainfo

Merje Meisalu
avalike suhete osakonna infonõunik
631 6300
merje.meisalu@riigikogu.ee

Tagasiside