Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogus moodustati täna Kaitseliidu toetusrühm, mille eesmärgiks on kaasa aidata Kaitseliidu tugevdamisele ja arengule.

Toetusrühma esimehe Henn Põlluaasa sõnul aitab rühma loomine edaspidi tõhusamalt ja koordineeritumalt panustada Kaitseliitu puudutavate, sealhulgas ka seadusandlike küsimuste lahendamisele. „Kaitseliidul on ülioluline roll meie kaitsevõime ja sõjalise võimekuse tagamisel. Lisaks ka isamaalise kasvatuse ja militaarväljaõppe andmisel kõigile, kes peavad oluliseks meie iseseisvuse ja omariikluse kestmist ning, mis kõige olulisem, on valmis ka ise sellesse panustama,“ rääkis ta.

Toetusrühma liikmed

Kaitseliidu toetusrühma aseesimees on Lauri Läänemets ning liikmed Tarmo Kruusimäe, Siim Pohlak, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Johannes Kert, Riho Breivel, Uno Kaskpeit, Urmas Reitelmann, Leo Kunnas, Tiit Kala ja Helmen Kütt.

Riigikogus moodustatud parlamendirühmad aitavad Riigikogu liikmetel suhelda teiste riikide parlamentidega, viia ellu välispoliitikat ja tutvustada Eestit mujal maailmas. Toetusrühmade kaudu saavad Riigikogu liikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

XIV Riigikogu on moodustanud kokku 66 parlamendirühma ja 70 toetusrühma.

Parlamendirühmade nimekiri

Toetusrühmade nimekiri

Riigikogu pressiteenistus
Liisa Johanna Lukk
tel 631 6456, 53 310 789
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside