Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni poliitikud on neljapäeval ja reedel Järvamaa visiidil, mille fookusesse tõuseb sotsiaal-ja majandusküsimuste kõrval ka haldusreform.

Saadikute visiit hõlmab Paide linna ning Türi, Kareda, Koeru, Järva-Jaani ja Väätsa valda. “Meie arvukatel kohtumistel kerkivad kindlasti üles haldusreformiga seotud teemad ja omavalitsuste ootused uuele rahastamismudelile. Järvamaa jaoks on samuti tähtsad põllumajanduse ja maaelu küsimused, mistõttu on plaanitud mitmeid arutelusid just neil teemadel. Nii toimub Järva-Jaanis piimatootjate ja -töötlejate ümarlaud, kus käsitletakse piimaturu olukorda ja turuperspektiive,“ ütles Järva- ja Viljandimaalt riigikokku valitud põllumajandusettevõtja Jaanus Marrandi.

Riigikogu esimehel Eiki Nestoril on nii Türil kui Paides kavas kohtumised kohaliku rahvaga. Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimees Andres Anvelt saab kokku politseinike, abipolitseinike ja päästeameti töötajatega. Muuseas külastavad saadikud Paide ühisgümnaasiumi, Järva-Jaani gümnaasiumi, Koeru keskkooli ja Koeru hooldekeskust, Eesti Pagari pagaritööstust ja ettevõtet Konesko.

Reedel viibib Paides Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, kes külastab Järvamaa haiglat ja arutab koos maakonna sotsiaal- ja meditsiinitöötajatega ning tööhõiveametnikega uuenevat alkoholipoliitikat.

Visiidi Järvamaale teevad kaasa Jaanus Marrandi, Andres Anvelt, Eiki Nestor, Sven Mikser, Tanel Talve, Mihkel Raud, Urve Palo, Rainer Vakra ja Kalev Kotkas.

Täiendav info:
Jaanus Marrandi
5143233

Tagasiside