Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Pressiteade, 17. mai

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed kohtuvad homme/kolmapäeval riigikogus Eesti Energia juhatuse esimehe Sandor Liive ja Eesti Energia Jaotusvõrgu OÜ juhataja Tarmo Merega, et saada lähemat infot energiafirma suurejooneliste projektide kohta.
Ennekõike huvitab sotsiaaldemokraate Eesti Energia välisinvesteeringute käekäik ja nende mõju nii kodustele investeeringutele kui elektritarbijatele.
„Tahame teada, milliseid rahalisi kohustusi on Eesti Energia võtnud seoses Jordaania, Maroko ja Ameerika Ühendriikide arendusprojektidega ning kuidas mõjutavad need küllaltki riskantsed projektid energiafirma võimekust investeerida Eestisse,” ütles riigikogu majanduskomisjoni aseesimees Urve Palo.
Tema sõnul on sümpaatne, et Eesti Energia juhid leidsid kiiresti võimaluse tulla sotsiaaldemokraatide saadikurühma ette selgitusi jagama. „Energeetika küsimused on täna ülimalt päevakajalised, puudutades eesootavate hinnatõusude valguses kõiki inimesi. Otseallikast saadud teave on kindlasti poliitikutele toeks otsuste langetamisel,” lisas Palo.

Täiendav info:
Urve Palo
5177912

Tagasiside