Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

 
Pressiteade
31. august
 
 
 
Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on 1. ja 2. septembril Hiiumaal, et kohtuda seal omavalitsusjuhtide, haridus-ja meditsiinitöötajatega ning hiidlastest ettevõtjate ja kolmanda sektori esindajatega.
 
Hiiumaad külastavad Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja fraktsiooni esimees Sven Mikser, erakonna aseesimehed Urve Palo ja Karel Rüütli, Kalev Kotkas, Eiki Nestor, Helmen Kütt, Neeme Suur, Andres Anvelt, Kajar Lember ja Rannar Vassiljev.
 
Riigikogu saadikud tutvuvad Hiiumaa haigla, Suuremõisa ametikooli ja Emmaste kaugtöökeskusega. Kavas on kohtumised Kärdla ühisgümnaasiumi õpetajate, Pühalepa vallajuhtide ja hiidlaste koostöökogu vedajatega. Samuti külastatakse sihtasutust Tuuru, Dagöplasti, Dale ASi ja Pharma System Eesti OÜd.
 
„Kui teised erakonnad eelistavad taolisi väljasõite teha valimiste eel, siis sotsiaaldemokraadid suhtlevad oma valijatega aastaringselt,” ütles Hiiumaalt parlamenti valitud Kalev Kotkas.
Visiidi teisel päeval on sotsiaaldemokraadid oma telgiga väljas Kärdlas, kus inimesed saavad koos erakonna juhtpoliitikutega arutada Eesti elu ja arengute üle. Telk on Kärdla kesklinnas üleval reedel kella 16-18ni.
 
Täiendav info:
Kalev Kotkas
5037976
Tagasiside