Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sotsiaaldemokraadid esitasid täna riigikogus arupärimise väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingole, et saada otseallikast teada, millega minister oma tööpäevi sisustab.

„Oleme harjunud sellega, et ministrite ametialane tegevus on Eesti Vabariigis avalik. Ajakirjandus vahendab üsna detailselt erinevate ministrite tegevust,” ütles arupärimise üle andnud Jevgeni Ossinovski.

“Minister Kingo tegevusest on meil aga äärmiselt vähe informatsiooni. Teame, et välismaal käib ta ainult äärmistel juhtudel, ent millega täidab ta oma tööpäevi kodumaal, on siiani varjule jäänud.”

Sotsiaaldemokraadid ootavad, et minister selgitaks, milliseid samme on ta võtnud ette investeeringute kaasamiseks Eesti majandusse ja meie ettevõtjate ekspordi toetamiseks. Samuti tahavad nad teada,
millal väliskaubandus-ja infotehnoloogiaminister on esindanud Eesti riiki Euroopa Liidu välisasjade, konkurentsivõime ning telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogudes ning milliseid Eestile olulisi teemasid seal tõstatanud.

Täiendav info: Jevgeni Ossinovski, 554 5420

Tagasiside