Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade

26. oktoober
 
 
 
 
Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on 27. ja 28. oktoobril Viljandimaal, et kohtuda seal haridus-, kultuuri- ja sotsiaaltöötajatega, ettevõtjate ning omavalitsusjuhtidega.
 
„Peame väga oluliseks otsekontakte ning silmast-silma suhtlemist rahvaga ja seda aastaringselt, mitte ainult valimiste eel,“ ütles Viljandimaalt parlamenti valitud Helmen Kütt.
 
Sotsiaaldemokraatide visiit algab neljapäeva lõuna ajal Kurla külast, August Rei sünnikohast ja jätkub Pilistveres aruteluga, mida peetakse koos Kõo valla ja Võhma linna elanikega. Seejärel külastavad riigikogu liikmed Viljandi puuetega inimeste koda, Ugala teatrit ja ettevõtet Aken ja Uks. Pärastlõunal toimub Holstre-Pollis kohtumine Viiratsi, Saarepeedi, Paistu ja Pärsti valla juhtidega.
 
Õhtul peavad sotsiaaldemokraadid kohalike inimestega nõu Soe külamajas Tarvastu vallas ja Tähe peosaalis Viljandis.
 
Ringsõidu teisel päeval külastavad saadikud Viljandi päästekomandot, Kaitseliidu Sakala malevat, Kultuuriakadeemiat ja Heimtali muuseumi. Kavas on ka kohtumised Viljandi linnapea Loit Kivistiku, Leader-programmi inimestega ja külaskäik AS Tere Viljandi piimatööstusesse.
 
Väljasõidu Viljandimaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser, Helmen Kütt, Indrek Saar, Karel Rüütli, Jaak Allik, Kalev Kotkas, Jaan Õunapuu, Andres Anvelt, Marianne Mikko, Kajar Lember, Rannar Vassiljev ja Neeme Suur. Tegu on juba arvult kaheksanda sotsiaaldemokraatide fraktsiooni maakonnavisiidiga.
 
Täiendav info:
Helmen Kütt
5114339
 
Tagasiside