Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
28. märts

 

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on 29. ja 30. märtsil Valgamaal, et kohtuda seal haridus-, kultuuri-ja sotsiaaltöötajatega, ettevõtjate, põllumeeste ning omavalitsusjuhtidega.

Visiidi esimesel päeval on sotsiaaldemokraadid Valga linnas, kus peetakse nõu jõustruktuuride esindajatega ja külastatakse Valga kutseõppekeskust, Valga gümnaasiumi ja Valga vene gümnaasiumi. Valga haiglas kohtuvad riigikogu liikmed maakonna sotsiaaltöötajate ja perearstidega ning keskraamatukogus Valga kultuuri –ja raamatukogutöötajatega. Veel külastavad saadikud Valga lastekodu ja töötukassa Valgamaa osakonda. Plaanis on ka kohtumine linna ettevõtjatega ning tutvumine raudteetranspordiga tegeleva firmaga AS ERTS.

Reedel külastavad sotsiaaldemokraadid Otepää, Tõlliste, Helme, Palupera, Karula ja Sangaste valda ning Tõrva linna, kus on kavas kohtumised vallavanemate ja Tõrva linnapeaga. Kavas on külaskäigud kohalikesse koolidesse ning Taagepera hooldekodusse. Sangaste seltsimajas toimub kokkusaamine Valgamaa Põllumeeste Liidu esindajatega.

„Toetus sotsiaaldemokraatidele kasvab Valgamaal jõudsalt. Seda olulisem on otsesuhtlus kohalike inimestega – nii saab maakonna probleemide ja arengusuundadega end kõige paremini kurssi viia,“ ütles Valgamaalt parlamenti valitud Rein Randver.

Väljasõidu Valgamaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär Indrek Saar, erakonna aseesimehed Heljo Pikhof ja Karel Rüütli ning Jaak Allik, Kalvi Kõva, Kajar Lember, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev, Neeme Suur ja Rein Randver.

Täiendav info:

Rein Randver
5019926

 

 

Tagasiside